Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | transparentă cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 45 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 00010-28701 |
| Număr articol | 39991 |
| în proiectare | roz cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 45 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 70110-28701 |
| Număr articol | 39997 |
| în proiectare | roz cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 45 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 70210-28701 |
| Număr articol | 39999 |
| în proiectare | mov cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 45 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 70350-28701 |
| Număr articol | 40001 |
| în proiectare | roșu deschis cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 45 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 90080-28701 |
| Număr articol | 40003 |
| în proiectare | roșu cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 45 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 90090-28701 |
| Număr articol | 40005 |
| în proiectare | roșu închis cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 45 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 90110-28701 |
| Număr articol | 40007 |
| în proiectare | albastru cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 45 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 60220-28701 |
| Număr articol | 40013 |
| în proiectare | albastru închis cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 45 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 30050-28701 |
| Număr articol | 40019 |
| în proiectare | albastru închis cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 45 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 30080-28701 |
| Număr articol | 40021 |
| în proiectare | negru cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 45 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 23980-28701 |
| Număr articol | 40029 |
| în proiectare | negre cu placare |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 45 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 23980-27401 |
| Număr articol | 40039 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)