Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | Transparent Ruby |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-5C |
| Număr articol | 41886 |
| în proiectare | Silver-Lined Ruby |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-25C |
| Număr articol | 41888 |
| în proiectare | Silver-Lined Ruby |
| Mărime | 6/0 = 4 mm |
| Lățimea miezului | 1,7 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 100buc |
| Cod producător | TR-06-25C |
| Număr articol | 41967 |
| în proiectare | Kokoro-Mauve/Gold Mix |
| Mărime | mix |
| Informații suplimentare | 7g = cca 100buc |
| Cod producător | TX-01-3217 |
| Număr articol | 42072 |
| în proiectare | Silver-Lined Light Siam Ruby |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-25 |
| Număr articol | 41513 |
| în proiectare | Luminous Neon Salmon |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-803 |
| Număr articol | 41649 |
| în proiectare | Opaque Sunset Orange |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-50 |
| Număr articol | 41651 |
| în proiectare | Silver-Lined Siam Ruby |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-25B |
| Număr articol | 41660 |
| în proiectare | Transparent-Frosted Light Siam Ruby |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-5F |
| Număr articol | 41662 |
| în proiectare | Opaque-Lustered Cherry |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-125 |
| Număr articol | 41667 |
| în proiectare | Opaque-Frosted Cherry |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-45AF |
| Număr articol | 41880 |
| în proiectare | Gold-Lustered African Sunset |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-329 |
| Număr articol | 41940 |
| în proiectare | Inside-Color Siam/Light Topaz-Lined |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1000buc |
| Cod producător | TT-01-798 |
| Număr articol | 41995 |
| în proiectare | Transparent-Frosted Light Siam Ruby |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1000buc |
| Cod producător | TT-01-5F |
| Număr articol | 41996 |
| în proiectare | roșu închis |
| Mărime | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 13684 |
| în proiectare | roșiu închis cu miez argintiu |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 13898 |
| în proiectare | roșiu închis cu miez argintiu |
| Mărime | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 13918 |
| în proiectare | roșie |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 18065 |
| în proiectare | roșu închis |
| Mărime | 8/0 2,8-3,2mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 31178 |
| în proiectare | Matte Opaque Light Siam |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-757 |
| Număr articol | 41306 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)