Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | Silver-Lined Crystal |
| Mărime | 6/0 = 4 mm |
| Lățimea miezului | 1,7 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 100buc |
| Cod producător | TR-06-21 |
| Număr articol | 41961 |
| în proiectare | Inside-Color Rainbow Crystal/Light Capri-Lined |
| Mărime | 6/0 = 4 mm |
| Lățimea miezului | 1,7 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 100buc |
| Cod producător | TR-06-263 |
| Număr articol | 41968 |
| în proiectare | Gold-Lined Crystal |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 500 buc |
| Cod producător | TN-11-989 |
| Număr articol | 42040 |
| în proiectare | Silver-Lined Frosted Crystal |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-21F |
| Număr articol | 41599 |
| în proiectare | Inside-Color Frosted Crystal/Grape-Lined |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-774F |
| Număr articol | 41769 |
| în proiectare | Transparent-Rainbow-Frosted Crystal |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-161F |
| Număr articol | 41839 |
| în proiectare | PermaFinish-Silver-Lined Frosted Crystal |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-PF21F |
| Număr articol | 41842 |
| în proiectare | Glow In The Dark-Crystal/Bright Blue |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-2711 |
| Număr articol | 41912 |
| în proiectare | Glow In The Dark-Silver-Lined Crystal/Glow Green |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-PF2700S |
| Număr articol | 41914 |
| în proiectare | Glow In The Dark-Silver-Lined Crystal/Glow Blue |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-PF2701S |
| Număr articol | 41918 |
| în proiectare | Transparent-Rainbow Crystal |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1000buc |
| Cod producător | TT-01-161 |
| Număr articol | 41985 |
| în proiectare | Silver-Lined Black Diamond |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1000buc |
| Cod producător | TT-01-29 |
| Număr articol | 42017 |
| în proiectare | PermaFinish-Silver-Lined Crystal |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 500 buc |
| Cod producător | TN-11-PF21 |
| Număr articol | 42024 |
| în proiectare | Transparent-Frosted Crystal |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-1F |
| Număr articol | 41483 |
| în proiectare | Transparent-Rainbow-Frosted Crystal |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-161F |
| Număr articol | 41487 |
| în proiectare | Inside-Color Crystal/Cotton Candy-Lined |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-379 |
| Număr articol | 41503 |
| în proiectare | Transparent Crystal |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-1 |
| Număr articol | 41582 |
| în proiectare | Transparent-Rainbow Crystal |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-161 |
| Număr articol | 41590 |
| în proiectare | Silver-Lined Frosted Crystal |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = 550 buc |
| Cod producător | TB-01-21F |
| Număr articol | 42054 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)