Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | Transparent-Frosted CobaLight |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-8DF |
| Număr articol | 41772 |
| în proiectare | Transparent-Rainbow-Frosted Black Diamond |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-176AF |
| Număr articol | 41825 |
| în proiectare | Inside-Color Rainbow Rosaline/Opaque Purple-Lined |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-928 |
| Număr articol | 41923 |
| în proiectare | PermaFinish-Silver-Lined Milky Amethyst |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-PF2108 |
| Număr articol | 41925 |
| în proiectare | Transparent CobaLight |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-8 |
| Număr articol | 41926 |
| în proiectare | Inside-Color Aqua/Bubble Gum Pink-Lined |
| Mărime | 6/0 = 4 mm |
| Lățimea miezului | 1,7 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 100buc |
| Cod producător | TR-06-937 |
| Număr articol | 41969 |
| în proiectare | Silver-Lined Amethyst |
| Mărime | 6/0 = 4 mm |
| Lățimea miezului | 1,7 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 100buc |
| Cod producător | TR-06-26C |
| Număr articol | 41971 |
| în proiectare | mov |
| Mărime | 7/0 3,2 - 3,7 mm |
| Greutate | 50 g |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Număr articol | 48152 |
| în proiectare | mov |
| Mărime | 2/0 5,8 - 6,3 mm |
| Greutate | 50 g |
| Lățimea miezului | 1,5 mm |
| Număr articol | 48170 |
| în proiectare | mov închis |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 31168 |
| în proiectare | mov |
| Mărime | 8/0 2,8-3,2mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 31187 |
| în proiectare | mov închis |
| Mărime | 8/0 2,8-3,2mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 31188 |
| în proiectare | PermaFinish-Matte Galvanized Pink Lilac |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-PF553F |
| Număr articol | 41634 |
| în proiectare | Gold-Lustered Amethyst |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-201 |
| Număr articol | 41637 |
| în proiectare | Opaque-Rainbow Navy Blue |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-408 |
| Număr articol | 41726 |
| în proiectare | PermaFinish-Frosted Metallic Polaris |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-PF567F |
| Număr articol | 41735 |
| în proiectare | Matte-Color Mauve Mocha |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-703 |
| Număr articol | 41752 |
| în proiectare | Matte-Color Andromeda |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-704 |
| Număr articol | 41756 |
| în proiectare | Inside-Color Aqua/Purple-Lined |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-252 |
| Număr articol | 41762 |
| în proiectare | Transparent-Rainbow CobaLight |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-87 |
| Număr articol | 41766 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)