Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | Frosted Dark Bronze |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-222F |
| Număr articol | 41773 |
| în proiectare | Silver-Lined Light Topaz |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-22 |
| Număr articol | 41776 |
| în proiectare | PermaFinish-Silver-Lined Light Topaz |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TTR-11-PF22 |
| Număr articol | 41779 |
| în proiectare | Silver-Lined Smoky Topaz |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-34 |
| Număr articol | 41796 |
| în proiectare | Metallic Moss |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-89 |
| Număr articol | 41810 |
| în proiectare | Gold-Lined Black Diamond |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-993 |
| Număr articol | 41811 |
| în proiectare | Nickel |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-711 |
| Număr articol | 41948 |
| în proiectare | Silver-Lined Light Topaz |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1000buc |
| Cod producător | TT-01-22 |
| Număr articol | 42007 |
| în proiectare | Metallic Iris-Brown |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = 550 buc |
| Cod producător | TB-01-83 |
| Număr articol | 42059 |
| în proiectare | Ocha-Bronze Mix |
| Mărime | mix |
| Informații suplimentare | 7g = cca 100buc |
| Cod producător | TX-01-3205 |
| Număr articol | 42079 |
| în proiectare | topaz cu miez argintiu |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 13910 |
| în proiectare | maro închis |
| Mărime | 8/0 2,8-3,2mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 31190 |
| în proiectare | Gilded Marble Red |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-1708 |
| Număr articol | 41658 |
| în proiectare | PermaFinish-Matte Galvanized Brick Red |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-PF564F |
| Număr articol | 41672 |
| în proiectare | Silver-Lined Topaz |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-22C |
| Număr articol | 41788 |
| în proiectare | Gold-Lined Frosted Black Diamond |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-999F |
| Număr articol | 41803 |
| în proiectare | Opaque Terra Cotta |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-46L |
| Număr articol | 41941 |
| în proiectare | Gold-Lustered Montana Blue |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1000buc |
| Cod producător | TT-01-204 |
| Număr articol | 42010 |
| în proiectare | Olympic Bronze |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 500 buc |
| Cod producător | TN-11-224 |
| Număr articol | 42038 |
| în proiectare | Galvanized Semi-Frosted Light Smoky Amethyst |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1158 |
| Număr articol | 41320 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)