Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | portocaliu |
| Mărime | 10/0 |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 34976 |
| în proiectare | portocalii cu miez argintiu |
| Mărime | 10/0 |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 34979 |
| în proiectare | roz deschis |
| Mărime | 10/0 |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 34980 |
| în proiectare | roz cu miez argintiu |
| Mărime | 10/0 |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 34983 |
| în proiectare | roz-mov |
| Mărime | 10/0 |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 34986 |
| în proiectare | verde |
| Mărime | 10/0 |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 34988 |
| în proiectare | gri-verzui |
| Mărime | 10/0 |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 34989 |
| în proiectare | turcoaz |
| Mărime | 10/0 |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 34990 |
| în proiectare | albastru |
| Mărime | 10/0 |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 34991 |
| în proiectare | mov |
| Mărime | 10/0 |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 34993 |
| în proiectare | mov închis |
| Mărime | 10/0 |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 34994 |
| în proiectare | mov închis cu miez argintiu |
| Mărime | 10/0 |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 34995 |
| în proiectare | Opaque Chalk White |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-200 |
| Număr articol | 41233 |
| în proiectare | White Pearl |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-201 |
| Număr articol | 41235 |
| în proiectare | Crystal Luster |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-050 |
| Număr articol | 41237 |
| în proiectare | Cristal AB |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-051 |
| Număr articol | 41238 |
| în proiectare | Inside C. Lined Off White AB |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-052 |
| Număr articol | 41239 |
| în proiectare | Mix Bridal White |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-MIX9039 |
| Număr articol | 41240 |
| în proiectare | Lined Crystal Light Pink |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-244 |
| Număr articol | 41243 |
| în proiectare | Dyed Opal Wine |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1376 |
| Număr articol | 41249 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)