Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | Opaque-Lustered Pale Blue |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-124 |
| Număr articol | 41712 |
| în proiectare | Ceylon English Bluebell |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-918 |
| Număr articol | 41713 |
| în proiectare | Opaque-Frosted Cornflower |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-43DF |
| Număr articol | 41727 |
| în proiectare | Opaque Cornflower |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-43D |
| Număr articol | 41729 |
| în proiectare | Marbled Opaque Turquoise/Amethyst |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-1206 |
| Număr articol | 41731 |
| în proiectare | Silver-Lined CobaLight |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-28 |
| Număr articol | 41765 |
| în proiectare | Metallic Nebula |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-82 |
| Număr articol | 41767 |
| în proiectare | Inside-Color Frosted Aqua/Purple-Lined |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-252F |
| Număr articol | 41770 |
| în proiectare | Transparent-Rainbow-Frosted Black Diamond |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-176AF |
| Număr articol | 41825 |
| în proiectare | Opaque Blue Turquoise |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-43 |
| Număr articol | 41908 |
| în proiectare | Silver-Lined Aquamarine |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-23 |
| Număr articol | 41909 |
| în proiectare | Silver-Lined Milky Aqua |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-2117 |
| Număr articol | 41910 |
| în proiectare | Silver-Lined CobaLight |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-28 |
| Număr articol | 41916 |
| în proiectare | Inside-Color Rainbow Crystal/Light Capri-Lined |
| Mărime | 6/0 = 4 mm |
| Lățimea miezului | 1,7 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 100buc |
| Cod producător | TR-06-263 |
| Număr articol | 41968 |
| în proiectare | Opaque-Lustered Baby Blue |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1000buc |
| Cod producător | TT-01-124B |
| Număr articol | 41999 |
| în proiectare | Amamizu-Blue Mix |
| Mărime | mix |
| Informații suplimentare | 7g = cca 100buc |
| Cod producător | TX-01-3230 |
| Număr articol | 42076 |
| în proiectare | miez albastru pastel |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 44470 |
| în proiectare | miez albastru pastel |
| Mărime | 8/0 2,8 - 3,2 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 44475 |
| în proiectare | albastru închis |
| Mărime | 7/0 3,2 - 3,7 mm |
| Greutate | 50 g |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Număr articol | 48158 |
| în proiectare | albastru cu miez argintiu |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 13905 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)