Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | Silver-Lined Crystal |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-21 |
| Număr articol | 41598 |
| în proiectare | PermaFinish-Silver-Lined Crystal |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-PF21 |
| Număr articol | 41601 |
| în proiectare | Silver-Lined Crystal |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-21 |
| Număr articol | 41844 |
| în proiectare | Silver-Lined Milky White |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-2100 |
| Număr articol | 41845 |
| în proiectare | Transparent-Rainbow Crystal |
| Mărime | 6/0 = 4 mm |
| Lățimea miezului | 1,7 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 100buc |
| Cod producător | TR-06-161 |
| Număr articol | 41958 |
| în proiectare | Silver-Lined Crystal |
| Mărime | 6/0 = 4 mm |
| Lățimea miezului | 1,7 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 100buc |
| Cod producător | TR-06-21 |
| Număr articol | 41961 |
| în proiectare | Galvanized Aluminum |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1000buc |
| Cod producător | TT-01-558 |
| Număr articol | 42013 |
| în proiectare | Silver-Lined Frosted Crystal |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-21F |
| Număr articol | 41599 |
| în proiectare | Metallic Silver |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 1g = cca 200 buc |
| Cod producător | TT-01-714 |
| Număr articol | 42014 |
| în proiectare | Metallic Frosted Silver |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 1g = cca 200 buc |
| Cod producător | TT-01-714F |
| Număr articol | 42015 |
| în proiectare | Silver-Lined Black Diamond |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1000buc |
| Cod producător | TT-01-29 |
| Număr articol | 42017 |
| în proiectare | PermaFinish-Silver-Lined Crystal |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 500 buc |
| Cod producător | TN-11-PF21 |
| Număr articol | 42024 |
| în proiectare | argintie |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 38525 |
| în proiectare | gri |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 38532 |
| în proiectare | Steel |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-021 |
| Număr articol | 41288 |
| în proiectare | Palladium Plated |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 2g = cca 400 buc |
| Cod producător | DB-038 |
| Număr articol | 41291 |
| în proiectare | Silver Lined Crystal |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-041 |
| Număr articol | 41294 |
| în proiectare | Silver-Lined Crystal |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = 550 buc |
| Cod producător | TB-01-21 |
| Număr articol | 42053 |
| în proiectare | Silver-Lined Frosted Crystal |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = 550 buc |
| Cod producător | TB-01-21F |
| Număr articol | 42054 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)