Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | Opaque-Lustered Turquoise |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-132 |
| Număr articol | 41897 |
| în proiectare | Silver-Lined Teal |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = 550 buc |
| Cod producător | TB-01-27BD |
| Număr articol | 42060 |
| în proiectare | Opaque-Lustered Lagoon |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-1611 |
| Număr articol | 41898 |
| în proiectare | Silver-Lined Milky Teal |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-2104 |
| Număr articol | 41903 |
| în proiectare | Silver-Lined Frosted Teal |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-27BDF |
| Număr articol | 41905 |
| în proiectare | turcoaz cu miez argintiu |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 13903 |
| în proiectare | turcoaz cu miez argintiu |
| Mărime | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 13923 |
| în proiectare | turcoaz |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 31162 |
| în proiectare | turcoaz |
| Mărime | 8/0 2,8-3,2mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 31182 |
| în proiectare | Duracoat Galvanized Matte Dark Sea Foam |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1847F |
| Număr articol | 41263 |
| în proiectare | Duracoat Opaque Catalina |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-2122 |
| Număr articol | 41270 |
| în proiectare | Silver-Lined Frosted Teal |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-27BDF |
| Număr articol | 41537 |
| în proiectare | Glow In The Dark-Baby Blue/Bright Green |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-2723 |
| Număr articol | 41681 |
| în proiectare | Transparent-Frosted Teal |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-7BDF |
| Număr articol | 41710 |
| în proiectare | Tatsu-Teal Mix |
| Mărime | mix |
| Informații suplimentare | 7g = cca 100buc |
| Cod producător | TX-01-3222 |
| Număr articol | 42075 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)