Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
22. 4. se slaví Den Země. Proto jsme se rozhodli od 22. do 30. dubna 2026 zlevnit o 15 % různé kreativní nezbytnosti z přírodních materiálů. Pro využití slevy je třeba v košíku zadat slevový kód: TYDENZEME. S 15% slevou tak můžete nakoupit dřevěné korálky, včetně těch z exotického dřeva, minerály a drahé kameny, dna na háčkované košíky, dřevěné výřezy z překližky na macramé, sušené květiny, přírodní Reslin pryskyřici a mnoho dalšího! Slevový kód není možné kombinovat s jinými slevovými kódy. Vytvořte si šperk nebo dekoraci s nádechem přírody a poznejte krásnu přírodních materiálů!
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Mexiko |
| Număr articol | 48478 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Čína |
| Număr articol | 48479 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Brazílie |
| Număr articol | 48480 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 - 7 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | USA |
| Număr articol | 48481 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | USA |
| Număr articol | 48482 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Indie |
| Număr articol | 48483 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | USA |
| Număr articol | 48484 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Peru |
| Număr articol | 48485 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Afghánistán |
| Număr articol | 48486 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Srí Lanka |
| Număr articol | 48487 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Madagaskar |
| Număr articol | 48488 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Brazílie |
| Număr articol | 48492 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Argentina |
| Număr articol | 48493 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Čína |
| Număr articol | 48494 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Austrálie |
| Număr articol | 48497 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Čína |
| Număr articol | 48498 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Indie |
| Număr articol | 48499 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | USA |
| Număr articol | 48500 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Brazílie |
| Număr articol | 48501 |
| în proiectare | mineral sintetic |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Čína |
| Număr articol | 48502 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)