Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
22. 4. se slaví Den Země. Proto jsme se rozhodli od 22. do 30. dubna 2026 zlevnit o 15 % různé kreativní nezbytnosti z přírodních materiálů. Pro využití slevy je třeba v košíku zadat slevový kód: TYDENZEME. S 15% slevou tak můžete nakoupit dřevěné korálky, včetně těch z exotického dřeva, minerály a drahé kameny, dna na háčkované košíky, dřevěné výřezy z překližky na macramé, sušené květiny, přírodní Reslin pryskyřici a mnoho dalšího! Slevový kód není možné kombinovat s jinými slevovými kódy. Vytvořte si šperk nebo dekoraci s nádechem přírody a poznejte krásnu přírodních materiálů!
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Calitate | AA |
| Locații | Uruguay |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48668 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Calitate | AA |
| Locații | Uruguay |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48669 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Calitate | AA |
| Locații | Uruguay |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48670 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Locații | Uruguay |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48671 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Uruguay |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48672 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Uruguay |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48673 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48674 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48675 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48676 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Calitate | AAA |
| Locații | Peru |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48677 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Calitate | AAA |
| Locații | Peru |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48678 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Calitate | AAA |
| Locații | Peru |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48679 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Calitate | A |
| Locații | Myanmar |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48680 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48684 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48685 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48686 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48688 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Calitate | AA |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48690 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Calitate | AA |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48691 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Locații | Indie |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48699 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)