Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
22. 4. se slaví Den Země. Proto jsme se rozhodli od 22. do 30. dubna 2026 zlevnit o 15 % různé kreativní nezbytnosti z přírodních materiálů. Pro využití slevy je třeba v košíku zadat slevový kód: TYDENZEME. S 15% slevou tak můžete nakoupit dřevěné korálky, včetně těch z exotického dřeva, minerály a drahé kameny, dna na háčkované košíky, dřevěné výřezy z překližky na macramé, sušené květiny, přírodní Reslin pryskyřici a mnoho dalšího! Slevový kód není možné kombinovat s jinými slevovými kódy. Vytvořte si šperk nebo dekoraci s nádechem přírody a poznejte krásnu přírodních materiálů!
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49109 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49110 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 49111 |
| în proiectare | colorat natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,5 mm |
| Locații | Indický oceán v jihovýchodní Asii |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49121 |
| în proiectare | colorat natural |
| Mărime | 6 mm |
| Locații | Indický oceán v jihovýchodní Asii |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49122 |
| în proiectare | naturală |
| Mărime | 4 mm |
| Locații | Indický oceán v jihovýchodní Asii |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49124 |
| în proiectare | naturală |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Locații | Indický oceán v jihovýchodní Asii |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49125 |
| în proiectare | naturală |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Locații | Indický oceán v jihovýchodní Asii |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 49126 |
| în proiectare | naturală |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,5 mm |
| Locații | Indický oceán, Tichý oceán |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49127 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49130 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49131 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 49132 |
| în proiectare | mineral sintetic |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49133 |
| în proiectare | mineral sintetic |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49134 |
| în proiectare | mineral sintetic |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 49135 |
| în proiectare | mineral natural tratat termic |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49136 |
| în proiectare | mineral natural tratat termic |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49137 |
| în proiectare | mineral natural tratat termic |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1,2 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 49138 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49142 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49143 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)