Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
22. 4. se slaví Den Země. Proto jsme se rozhodli od 22. do 30. dubna 2026 zlevnit o 15 % různé kreativní nezbytnosti z přírodních materiálů. Pro využití slevy je třeba v košíku zadat slevový kód: TYDENZEME. S 15% slevou tak můžete nakoupit dřevěné korálky, včetně těch z exotického dřeva, minerály a drahé kameny, dna na háčkované košíky, dřevěné výřezy z překližky na macramé, sušené květiny, přírodní Reslin pryskyřici a mnoho dalšího! Slevový kód není možné kombinovat s jinými slevovými kódy. Vytvořte si šperk nebo dekoraci s nádechem přírody a poznejte krásnu přírodních materiálů!
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,8 - 1 mm |
| Locații | Jižní Afrika, Čína |
| Informații suplimentare | cca 45 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49389 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 2 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Calitate | AAA |
| Locații | USA |
| Informații suplimentare | cca 90 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49390 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Calitate | AAA |
| Locații | USA |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49391 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 2 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locații | Peru |
| Informații suplimentare | cca 90 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49396 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locații | Peru |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49397 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,8 - 1 mm |
| Locații | Peru |
| Informații suplimentare | cca 45 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49398 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 2 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Informații suplimentare | cca 90 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49399 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49400 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,8 - 1 mm |
| Informații suplimentare | cca 45 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49401 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 2 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Informații suplimentare | cca 90 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49402 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49403 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,8 - 1 mm |
| Informații suplimentare | cca 45 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49404 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 2 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locații | Myanmar |
| Informații suplimentare | cca 90 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49405 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locații | Myanmar |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49406 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49409 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,8 - 1 mm |
| Informații suplimentare | cca 45 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49410 |
| în proiectare | mineral sintetic |
| Mărime | 2 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Informații suplimentare | cca 90 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49411 |
| în proiectare | mineral sintetic |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49412 |
| în proiectare | mineral sintetic |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,8 - 1 mm |
| Informații suplimentare | cca 45 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49413 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locații | USA |
| Informații suplimentare | cca 90 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49415 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)