Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | mineral colorat natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49092 |
| în proiectare | mineral colorat natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 49093 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Locații | Indie |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49175 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Indie |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49176 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1,2 mm |
| Locații | Indie |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 49177 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49181 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49182 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1,2 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 49183 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 2 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locații | Austrálie, Indie |
| Informații suplimentare | cca 90 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49321 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locații | Austrálie, Indie |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49322 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,8 - 1 mm |
| Locații | Austrálie, Indie |
| Informații suplimentare | cca 45 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49323 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 2 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | cca 90 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49333 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49334 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,8 - 1 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | cca 45 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49335 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 2 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locații | Jižní Afrika |
| Informații suplimentare | cca 90 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49348 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,8 - 1 mm |
| Locații | Jižní Afrika |
| Informații suplimentare | cca 45 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49350 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 2 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Calitate | AAA |
| Locații | Peru |
| Informații suplimentare | cca 90 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49357 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Calitate | AAA |
| Locații | Peru |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49358 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,8 - 1 mm |
| Calitate | AAA |
| Locații | Peru |
| Informații suplimentare | cca 45 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49359 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 2 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | cca 90 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49369 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)