Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | USA |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49080 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | USA |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 49081 |
| în proiectare | mineral colorat natural |
| Mărime | 4 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49085 |
| în proiectare | mineral colorat natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 49090 |
| în proiectare | mineral colorat natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49097 |
| în proiectare | mineral colorat natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49098 |
| în proiectare | mineral colorat natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 49099 |
| în proiectare | mineral natural tratat termic |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1,2 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 49138 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 49165 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Locații | Kanada |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49169 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Peru |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49173 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Locații | Mexiko |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 49186 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 2 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locații | Austrálie, Indie |
| Informații suplimentare | cca 90 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49321 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locații | Austrálie, Indie |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49322 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,8 - 1 mm |
| Locații | Austrálie, Indie |
| Informații suplimentare | cca 45 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49323 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 2 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locații | Jižní Afrika |
| Informații suplimentare | cca 90 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49348 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locații | Jižní Afrika |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49349 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 2 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locații | Španělsko |
| Informații suplimentare | cca 90 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49381 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 2 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Calitate | AAA |
| Locații | Myanmar |
| Informații suplimentare | cca 90 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49384 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Calitate | AAA |
| Locații | Myanmar |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49385 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)