Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 14 x 11 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | USA |
| Număr articol | 45592 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 14 x 11 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | Indie |
| Număr articol | 45595 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 14 x 11 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | Peru |
| Număr articol | 45596 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 14 x 8 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | Brazílie |
| Număr articol | 45603 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 14 x 8 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | USA |
| Număr articol | 45604 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 14 x 8 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | Indie |
| Număr articol | 45607 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 18 x 16 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | Brazílie |
| Număr articol | 45615 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 18 x 16 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | USA |
| Număr articol | 45616 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 18 x 16 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | Indie |
| Număr articol | 45619 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 18 x 16 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | Peru |
| Număr articol | 45620 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | USA |
| Număr articol | 48452 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Namibie |
| Număr articol | 48463 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Čína |
| Număr articol | 48479 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Brazílie |
| Număr articol | 48480 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Locații | Indie |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48626 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Indie |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48642 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Locații | Indie |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48698 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48741 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Afrika |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48777 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Jižní Afrika |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48802 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)