Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48738 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1,2 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48739 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Jižní Afrika, Čína |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48750 |
| în proiectare | mineral sintetic |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48760 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Locații | Švýcarsko |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48828 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Švýcarsko |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48829 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,5 mm |
| Calitate | AAAA |
| Locații | Norsko |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48830 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Calitate | AAAA |
| Locații | Norsko |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48831 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Calitate | AAAA |
| Locații | Norsko |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48832 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,5 mm |
| Locații | Norsko |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48833 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Locații | Norsko |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48834 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Locații | Afrika |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48851 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Afrika |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48853 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Calitate | A |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48871 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Austrálie |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48901 |
| în proiectare | mineral sintetic |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48902 |
| în proiectare | mineral sintetic |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48903 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Locații | USA |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48920 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | USA |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48922 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48941 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)