Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48942 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Calitate | A |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48945 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Calitate | AA |
| Locații | Mexiko |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48951 |
| în proiectare | mineral colorat natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Calitate | AA |
| Locații | Jižní Afrika |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48978 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49010 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49011 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | USA |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49026 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | USA |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 49027 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Argentina |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 49042 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49049 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49050 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 49051 |
| în proiectare | mineral colorat natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49052 |
| în proiectare | mineral colorat natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49053 |
| în proiectare | mineral colorat natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49055 |
| în proiectare | mineral colorat natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49056 |
| în proiectare | mineral colorat natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49067 |
| în proiectare | mineral colorat natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49068 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Locații | Francie |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49070 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Francie |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49071 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)