Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Locații | Kanada |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48770 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Kanada |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48771 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Kanada |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48772 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Locații | Kanada |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48773 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Kanada |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48774 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Kanada |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48775 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | USA |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48826 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Locații | Švýcarsko |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48828 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Švýcarsko |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48829 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,5 mm |
| Calitate | AAAA |
| Locații | Norsko |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48830 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Calitate | AAAA |
| Locații | Norsko |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48831 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Calitate | AAAA |
| Locații | Norsko |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48832 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,5 mm |
| Locații | Norsko |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48833 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Locații | Norsko |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48834 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Locații | Brazílie, USA |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48847 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Afrika |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48849 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Afrika |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48850 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Locații | Afrika |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48851 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Afrika |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48853 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Calitate | A |
| Locații | Srí Lanka |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48863 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)