Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | nuanțe ale culorii negre |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 250 buc |
| Număr articol | 14095 |
| în proiectare | negru cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 1,2 mm |
| Cod producător | (23980-28701) |
| Număr articol | 40050 |
| în proiectare | de sârmă |
| Mărime | ø 30 cm |
| Informații suplimentare | diametrul interior al coroniței este cca 20,5 cm |
| Număr articol | 46315 |
| în proiectare | de sârmă |
| Mărime | ø 25 cm |
| Informații suplimentare | diametrul interior al coroniței este cca 17,5 cm |
| Număr articol | 46938 |
| în proiectare | de sârmă |
| Mărime | ø 20 cm |
| Informații suplimentare | diametrul interior al coroniței este cca 12 cm |
| Număr articol | 46939 |
| în proiectare | mix nouă culori |
| Mărime | 6 - 10 mm |
| Informații suplimentare | 25g = cca 150 buc |
| Număr articol | 12822 |
| în proiectare | mix de cinci culori naturale |
| Mărime | 6 - 10 mm |
| Informații suplimentare | 25g = cca 150 buc |
| Număr articol | 12823 |
| în proiectare | policarbonat transparent |
| Mărime | 15 x 13 mm |
| Număr articol | 17747 |
| în proiectare | mix nuanțe ale culorii verzi |
| Mărime | různé |
| Greutate | 50 g |
| Număr articol | 21987 |
| în proiectare | sticlă maro intens |
| Mărime | 33 7,8-8,3mm |
| Greutate | 50 g |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 22043 |
| Mărime | 0,6 mm |
| Număr articol | 41394 |
| Mărime | 0,6 mm |
| Număr articol | 41396 |
| Mărime | 0,6 mm |
| Număr articol | 41397 |
| Mărime | 0,6 mm |
| Număr articol | 41403 |
| Mărime | 0,6 mm |
| Număr articol | 41404 |
| Mărime | 0,6 mm |
| Număr articol | 41405 |
| Mărime | 0,8 mm |
| Număr articol | 41406 |
| Mărime | 0,8 mm |
| Număr articol | 41408 |
| Mărime | 0,8 mm |
| Număr articol | 41409 |
| Mărime | 0,8 mm |
| Număr articol | 41415 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)