Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| Mărime | 0,8 mm |
| Număr articol | 41415 |
| Mărime | 0,8 mm |
| Număr articol | 41416 |
| Mărime | 0,8 mm |
| Număr articol | 41417 |
| Mărime | 0,98 mm |
| Număr articol | 41418 |
| Mărime | 0,98 mm |
| Număr articol | 41420 |
| Mărime | 0,98 mm |
| Număr articol | 41421 |
| Mărime | 0,98 mm |
| Număr articol | 41427 |
| Mărime | 0,98 mm |
| Număr articol | 41428 |
| Mărime | 0,98 mm |
| Număr articol | 41429 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 5 m x 5 cm |
| Informații suplimentare | benzi adezive |
| Număr articol | 46698 |
| în proiectare | mix culori |
| Mărime | A4 |
| Informații suplimentare | 20 coli, 130 g/m² |
| Număr articol | 46747 |
| în proiectare | din argint |
| Mărime | 10,5 x 15 cm |
| Informații suplimentare | pachetul conține 5x cartonașe, 5x felicitări care se deschid și 5x plicuri |
| Număr articol | 46767 |
| în proiectare | mix culori |
| Mărime | 20 x 29 x 0,2 cm |
| Informații suplimentare | coli de spumă cu glitter (sclipici) |
| Număr articol | 46786 |
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 13,5 cm |
| Număr articol | 47936 |
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 13,5 cm |
| Număr articol | 47937 |
| în proiectare | mix culori |
| Mărime | 5 x 5 mm |
| Informații suplimentare | 220 buc, 1 plăcuță |
| Număr articol | 47940 |
| Informații suplimentare | balení obsahuje kovový kruh(⌀23 cm), přízi, 18 krabiček a 6 taštiček, 12 samolepek, 12 kartiček, 3 korálky, dřevěný kroužek a provázek |
| Număr articol | 49675 |
| în proiectare | finisare cu rodiu |
| Mărime | 10 mm |
| Povrchová úprava | rhodium |
| Informații suplimentare | compatibil cu SWAROVSKI Rivoli 1122, nu conține nichel |
| Număr articol | 10901 |
| în proiectare | finisare cu rodiu |
| Mărime | 12 mm |
| Povrchová úprava | rhodium |
| Informații suplimentare | compatibil cu SWAROVSKI Rivoli 1122, nu conține nichel |
| Număr articol | 10902 |
| în proiectare | finisare cu rodiu |
| Mărime | 14 mm |
| Povrchová úprava | rhodium |
| Informații suplimentare | compatibil cu SWAROVSKI Rivoli 1122, nu conține nichel |
| Număr articol | 10903 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)