Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | Peridot |
| Mărime | 6 x 10 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 44996 |
| în proiectare | Pink Sapphire |
| Mărime | 6 x 10 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 44997 |
| în proiectare | Siam |
| Mărime | 6 x 10 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 44999 |
| în proiectare | Cristal |
| Mărime | 5,5 x 11 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 45005 |
| în proiectare | Cristal AB |
| Mărime | 5,5 x 11 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 45006 |
| în proiectare | Cristal AB |
| Mărime | 6,5 x 13 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 45010 |
| în proiectare | Cristal AB |
| Mărime | 9 x 18 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 45016 |
| în proiectare | Cristal |
| Mărime | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Număr articol | 45184 |
| în proiectare | Cristal AB |
| Mărime | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Număr articol | 45185 |
| în proiectare | Cristal |
| Mărime | SS20 4,60 - 4,80 mm |
| Număr articol | 45214 |
| în proiectare | Cristal AB |
| Mărime | SS20 4,60 - 4,80 mm |
| Număr articol | 45215 |
| în proiectare | Cristal |
| Mărime | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Număr articol | 45248 |
| în proiectare | Cristal AB |
| Mărime | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Număr articol | 45249 |
| în proiectare | Cristal |
| Mărime | SS20 4,60 - 4,80 mm |
| Număr articol | 45283 |
| în proiectare | Cristal AB |
| Mărime | SS20 4,60 - 4,80 mm |
| Număr articol | 45284 |
| în proiectare | Crystal Starlight Gold |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Număr articol | 44486 |
| în proiectare | Capri Blue AB |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Număr articol | 44500 |
| în proiectare | Light Siam AB |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Număr articol | 44511 |
| în proiectare | Rose |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Număr articol | 44517 |
| în proiectare | Light Siam AB |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Număr articol | 44576 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)