Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | Cristal AB |
| Mărime | 5 x 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 44776 |
| în proiectare | Pearl Effect White |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Număr articol | 44777 |
| în proiectare | Pearl Effect Light Creamrose |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Număr articol | 44779 |
| în proiectare | Pearlescent Cream |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Număr articol | 44800 |
| în proiectare | Crystal Magic Black |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Număr articol | 44816 |
| în proiectare | Pearl Effect Light Creamrose |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Număr articol | 44819 |
| în proiectare | Pearlescent Cream |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Număr articol | 44840 |
| în proiectare | Crystal Magic Black |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Număr articol | 44856 |
| în proiectare | Pearl Effect Light Creamrose |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Număr articol | 44859 |
| în proiectare | Crystal Magic Black |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Număr articol | 44896 |
| în proiectare | Pearl Effect White |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Număr articol | 44897 |
| în proiectare | Cristal AB |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 44978 |
| în proiectare | Cristal AB |
| Mărime | 14 mm |
| Lățimea miezului | 1,5 mm |
| Număr articol | 44980 |
| în proiectare | Cristal |
| Mărime | 6 x 10 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 44987 |
| în proiectare | Cristal AB |
| Mărime | 6 x 10 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 44988 |
| în proiectare | Crystal Honey |
| Mărime | 6 x 10 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 44989 |
| în proiectare | Jet |
| Mărime | 6 x 10 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 44990 |
| în proiectare | Aqua Bohemica |
| Mărime | 6 x 10 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 44992 |
| în proiectare | Light Amethyst |
| Mărime | 6 x 10 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 44993 |
| în proiectare | Light Rose |
| Mărime | 6 x 10 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 44994 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)