Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | Light Siam |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1,2 mm |
| Număr articol | 44743 |
| în proiectare | Montana |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1,2 mm |
| Număr articol | 44744 |
| în proiectare | Olivine |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1,2 mm |
| Număr articol | 44745 |
| în proiectare | Rose |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1,2 mm |
| Număr articol | 44748 |
| în proiectare | Sapphire |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1,2 mm |
| Număr articol | 44749 |
| în proiectare | Siam |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1,2 mm |
| Număr articol | 44750 |
| în proiectare | Pearl Effect Cream |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Număr articol | 44778 |
| în proiectare | Pearl Effect Creamrose |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Număr articol | 44780 |
| în proiectare | Pearl Effect Light Burgundy |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Număr articol | 44789 |
| în proiectare | Pearl Effect Red |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Număr articol | 44791 |
| în proiectare | Pearl Effect Dark Blue |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Număr articol | 44795 |
| în proiectare | Pearlescent Grey |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Număr articol | 44799 |
| în proiectare | Pearlescent Peacock Green |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Număr articol | 44808 |
| în proiectare | Crystal Malachite |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Număr articol | 44810 |
| în proiectare | Crystal Aqua Blue |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Număr articol | 44813 |
| în proiectare | Crystal Ceramic Grey |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Număr articol | 44815 |
| în proiectare | Pearl Effect Creamrose |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Număr articol | 44820 |
| în proiectare | Pearlescent Grey |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Număr articol | 44839 |
| în proiectare | Crystal Salmon Rose |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Număr articol | 44851 |
| în proiectare | Crystal Ceramic Grey |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Număr articol | 44855 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)