Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | mix culori |
| Informații suplimentare | pachetul conține 12 culori de bază |
| Număr articol | 47325 |
| în proiectare | mix culori |
| Informații suplimentare | pachetul conține 6 culori de bază |
| Număr articol | 47326 |
| în proiectare | mix culori |
| Informații suplimentare | pachetul conține 12 culori de bază |
| Număr articol | 47327 |
| în proiectare | mix culori |
| Informații suplimentare | pachetul conține 10 culori de bază |
| Număr articol | 47328 |
| Greutate | 57 g |
| Informații suplimentare | se întărește în cuptor în 30 de minute la 110°C |
| Număr articol | 47579 |
| Greutate | 48 g |
| Informații suplimentare | se întărește în cuptor în 30 de minute la 110°C |
| Număr articol | 47581 |
| Mărime | cca 12 - 14 cm |
| Informații suplimentare | setul conține fire textile, andrele pentru croșetat, ac de brodat, copci și instrucțiuni |
| Număr articol | 47745 |
| Mărime | cca 11 - 13 cm |
| Informații suplimentare | setul conține fire textile, andrele pentru croșetat, ac de brodat, copci și instrucțiuni |
| Număr articol | 47746 |
| Mărime | cca 9 - 11 cm |
| Informații suplimentare | setul conține fire textile, andrele pentru croșetat, ac de brodat, copci și instrucțiuni |
| Număr articol | 47747 |
| Mărime | cca 12 - 14 cm |
| Informații suplimentare | setul conține fire textile, andrele pentru croșetat, ac de brodat, copci și instrucțiuni |
| Număr articol | 47749 |
| Mărime | cca 8 - 9 cm |
| Informații suplimentare | setul conține fire textile, andrele pentru croșetat, ac de brodat, copci și instrucțiuni |
| Număr articol | 47750 |
| în proiectare | brațe din oțel inoxidabil cu mâner metalic |
| Mărime | 14,5 cm |
| Număr articol | 47921 |
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 13,5 cm |
| Număr articol | 47936 |
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 13,5 cm |
| Număr articol | 47937 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)