Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | mix culori |
| Mărime | 5 x 5 mm |
| Informații suplimentare | 220 buc, 1 plăcuță |
| Număr articol | 47940 |
| în proiectare | mix culori |
| Mărime | 5 x 5 mm |
| Informații suplimentare | 220 buc, 1 plăcuță |
| Număr articol | 47942 |
| în proiectare | mix culori |
| Mărime | 5 x 5 mm |
| Informații suplimentare | 220 buc, 1 plăcuță |
| Număr articol | 47943 |
| în proiectare | gri |
| Greutate | 350 g |
| Cod producător | 8150-G8 |
| Număr articol | 47947 |
| în proiectare | maro |
| Greutate | 350 g |
| Cod producător | 8150-W7 |
| Număr articol | 47948 |
| Mărime | cca 13 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 4 fire textile, andrele pentru croșetat, ac de brodat, 2 copci și instrucțiuni |
| Număr articol | 48049 |
| Mărime | cca 13 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 4 fire textile, andrele pentru croșetat, ac de brodat, 2 copci și instrucțiuni |
| Număr articol | 48050 |
| Mărime | cca 13 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 4 fire textile, 2 fire textile pentru detalii, andrele pentru croșetat, ac de brodat și instrucțiuni |
| Număr articol | 48192 |
| Mărime | cca 18 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 4 fire textile, 2 fire textile pentru detalii, andrele pentru croșetat, ac de brodat și instrucțiuni |
| Număr articol | 48193 |
| în proiectare | mix culori |
| Mărime | cca 6 x 5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 6 fire textile, 7 ouă din polistiren, andrele pentru croșetat, ac de brodat și instrucțiuni. |
| Număr articol | 48194 |
| în proiectare | mix culori |
| Mărime | cca 6 x 5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 6 fire textile, 7 ouă din polistiren, andrele pentru croșetat, ac de brodat și instrucțiuni. |
| Număr articol | 48195 |
| Mărime | 18 x 24 x 2,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 3 modele autocolante, 3 brelocuri, pietre colorate, aplicator, pătrat de ceară și tăviță |
| Număr articol | 48368 |
| Mărime | 18 x 24 x 2,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 3 modele autocolante, 3 brelocuri, pietre colorate, aplicator, pătrat de ceară și tăviță |
| Număr articol | 48384 |
| Mărime | 14 x 24 x 2 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 3 modele autocolante, 3 brelocuri, pietre colorate, aplicator, pătrat de ceară și tăviță |
| Număr articol | 48387 |
| Greutate | 57 g |
| Informații suplimentare | se întărește în cuptor în 30 de minute la 110°C |
| Cod producător | 5508 |
| Număr articol | 49475 |
| Greutate | 57 g |
| Informații suplimentare | se întărește în cuptor în 30 de minute la 110°C |
| Cod producător | 5533 |
| Număr articol | 49476 |
| Greutate | 48 g |
| Informații suplimentare | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Cod producător | 6019 |
| Număr articol | 49478 |
| Greutate | 48 g |
| Informații suplimentare | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Cod producător | 6028 |
| Număr articol | 49479 |
| Volum | 30 ml |
| Informații suplimentare | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Număr articol | 49480 |
| Volum | 30 ml |
| Informații suplimentare | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Număr articol | 49481 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)