Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| Mărime | 7,2x100 mm |
| Număr articol | 44092 |
| în proiectare | roz neon |
| Informații suplimentare | se întărește în cuptor în 30 de minute la 110°C |
| Cod producător | 8010-201 |
| Număr articol | 44357 |
| în proiectare | portocaliu neon |
| Informații suplimentare | se întărește în cuptor în 30 de minute la 110°C |
| Cod producător | 8010-401 |
| Număr articol | 44359 |
| în proiectare | verde neon |
| Informații suplimentare | se întărește în cuptor în 30 de minute la 110°C |
| Cod producător | 8010-501 |
| Număr articol | 44360 |
| Informații suplimentare | set 3 buc pensule pentru copii |
| Cod producător | CK553031 |
| Număr articol | 44440 |
| în proiectare | transparent |
| Volum | 29 ml |
| Cod producător | CK24381 |
| Număr articol | 44441 |
| Informații suplimentare | set 5 markere în culori de bază |
| Cod producător | CK27156 |
| Număr articol | 44462 |
| în proiectare | alb |
| Mărime | 30 x 20 cm |
| Informații suplimentare | grosimea țesăturii este de 1 mm |
| Număr articol | 45458 |
| în proiectare | bej deschis |
| Mărime | 30 x 20 cm |
| Informații suplimentare | grosimea țesăturii este de 1 mm |
| Număr articol | 45459 |
| în proiectare | portocaliu |
| Mărime | 30 x 20 cm |
| Informații suplimentare | grosimea țesăturii este de 1 mm |
| Număr articol | 45461 |
| în proiectare | roz deschis |
| Mărime | 30 x 20 cm |
| Informații suplimentare | grosimea țesăturii este de 1 mm |
| Număr articol | 45462 |
| în proiectare | roșie |
| Mărime | 30 x 20 cm |
| Informații suplimentare | grosimea țesăturii este de 1 mm |
| Număr articol | 45463 |
| în proiectare | roșu închis |
| Mărime | 30 x 20 cm |
| Informații suplimentare | grosimea țesăturii este de 1 mm |
| Număr articol | 45464 |
| în proiectare | albastru deschis |
| Mărime | 30 x 20 cm |
| Informații suplimentare | grosimea țesăturii este de 1 mm |
| Număr articol | 45466 |
| în proiectare | albastru |
| Mărime | 30 x 20 cm |
| Informații suplimentare | grosimea țesăturii este de 1 mm |
| Număr articol | 45467 |
| în proiectare | verde |
| Mărime | 30 x 20 cm |
| Informații suplimentare | grosimea țesăturii este de 1 mm |
| Număr articol | 45468 |
| în proiectare | verde închis |
| Mărime | 30 x 20 cm |
| Informații suplimentare | grosimea țesăturii este de 1 mm |
| Număr articol | 45469 |
| în proiectare | gri |
| Mărime | 30 x 20 cm |
| Informații suplimentare | grosimea țesăturii este de 1 mm |
| Număr articol | 45470 |
| în proiectare | alb |
| Mărime | 30 x 20 cm |
| Informații suplimentare | grosimea țesăturii este de 3 mm |
| Număr articol | 45472 |
| în proiectare | bej închis |
| Mărime | 30 x 20 cm |
| Informații suplimentare | grosimea țesăturii este de 3 mm |
| Număr articol | 45473 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)