Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | portocaliu |
| Mărime | 30 x 20 cm |
| Informații suplimentare | grosimea țesăturii este de 3 mm |
| Număr articol | 45475 |
| în proiectare | roz |
| Mărime | 30 x 20 cm |
| Informații suplimentare | grosimea țesăturii este de 3 mm |
| Număr articol | 45476 |
| în proiectare | roșu închis |
| Mărime | 30 x 20 cm |
| Informații suplimentare | grosimea țesăturii este de 3 mm |
| Număr articol | 45478 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 30 x 20 cm |
| Informații suplimentare | grosimea țesăturii este de 3 mm |
| Număr articol | 45485 |
| în proiectare | lemn |
| Mărime | 20 cm |
| Informații suplimentare | set 7 ustensile |
| Număr articol | 45935 |
| în proiectare | galben |
| Greutate | 100 g |
| Informații suplimentare | întărire spontană la aer în 24 - 48 ore |
| Număr articol | 45937 |
| în proiectare | roșie |
| Greutate | 100 g |
| Informații suplimentare | întărire spontană la aer în 24 - 48 ore |
| Număr articol | 45938 |
| în proiectare | neagră |
| Greutate | 100 g |
| Informații suplimentare | întărire spontană la aer în 24 - 48 ore |
| Număr articol | 45940 |
| în proiectare | maro |
| Greutate | 100 g |
| Informații suplimentare | întărire spontană la aer în 24 - 48 ore |
| Număr articol | 45941 |
| în proiectare | portocaliu |
| Greutate | 100 g |
| Informații suplimentare | întărire spontană la aer în 24 - 48 ore |
| Număr articol | 45943 |
| în proiectare | albastru |
| Greutate | 100 g |
| Informații suplimentare | întărire spontană la aer în 24 - 48 ore |
| Număr articol | 45944 |
| în proiectare | roz |
| Greutate | 100 g |
| Informații suplimentare | întărire spontană la aer în 24 - 48 ore |
| Număr articol | 45945 |
| în proiectare | verde deschis |
| Greutate | 100 g |
| Informații suplimentare | întărire spontană la aer în 24 - 48 ore |
| Număr articol | 45946 |
| în proiectare | diferite culori |
| Mărime | 297 x 210 mm |
| Informații suplimentare | Fotografie je ilustrační, barva produktu se může lišit. |
| Număr articol | 45949 |
| în proiectare | diferite culori |
| Mărime | 418 x 297 mm |
| Informații suplimentare | Fotografie je ilustrační, barva produktu se může lišit. |
| Număr articol | 45950 |
| în proiectare | oțel inoxidabil |
| Mărime | 18 cm |
| Număr articol | 45951 |
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 120 x 75 mm |
| Număr articol | 45961 |
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 95 x 94 mm |
| Număr articol | 45966 |
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 40 x 70 mm |
| Număr articol | 45968 |
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 45 x 37 mm |
| Număr articol | 45972 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)