Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 40 x 26 mm |
| Număr articol | 45975 |
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 50 x 70 mm |
| Număr articol | 45995 |
| în proiectare | oțel inoxidabil |
| Mărime | 9 cm |
| Număr articol | 46063 |
| în proiectare | oțel inoxidabil |
| Mărime | 15 cm |
| Număr articol | 46064 |
| în proiectare | verde închis cu fulg de culoare albă |
| Mărime | 30 x 40 cm |
| Informații suplimentare | grosimea țesăturii este de 1 mm |
| Număr articol | 46076 |
| în proiectare | alb cu fulg de culoare argintie |
| Mărime | 30 x 40 cm |
| Informații suplimentare | grosimea țesăturii este de 1 mm |
| Număr articol | 46078 |
| în proiectare | bej cu fulg de culoare albă |
| Mărime | 30 x 40 cm |
| Informații suplimentare | grosimea țesăturii este de 1 mm |
| Număr articol | 46079 |
| în proiectare | albe cu stea aurie |
| Mărime | 30 x 40 cm |
| Informații suplimentare | grosimea țesăturii este de 1 mm |
| Număr articol | 46081 |
| în proiectare | stea verde aurie |
| Mărime | 30 x 40 cm |
| Informații suplimentare | grosimea țesăturii este de 1 mm |
| Număr articol | 46082 |
| în proiectare | roșie cu stea aurie |
| Mărime | 30 x 40 cm |
| Informații suplimentare | grosimea țesăturii este de 1 mm |
| Număr articol | 46083 |
| în proiectare | bej cu bulină albă |
| Mărime | 30 x 40 cm |
| Informații suplimentare | grosimea țesăturii este de 1 mm |
| Număr articol | 46086 |
| în proiectare | utilizare manuală |
| Mărime | 230 x 280 mm |
| Informații suplimentare | cea mai mare granulație P240 |
| Număr articol | 46150 |
| în proiectare | utilizare manuală |
| Mărime | 230 x 280 mm |
| Informații suplimentare | granulație mare P600 |
| Număr articol | 46151 |
| în proiectare | utilizare manuală |
| Mărime | 230 x 280 mm |
| Informații suplimentare | granulație fină P1000 |
| Număr articol | 46152 |
| în proiectare | transparent |
| Greutate | 35 g |
| Număr articol | 46267 |
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 78 × 97 mm |
| Număr articol | 46292 |
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 43 × 47 mm |
| Număr articol | 46293 |
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 46 × 76 mm |
| Număr articol | 46294 |
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 40 × 50 mm |
| Număr articol | 46295 |
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 52 × 60 mm |
| Număr articol | 46296 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)