Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 58 × 50 mm |
| Număr articol | 46300 |
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 50 × 52 mm |
| Număr articol | 46301 |
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 5,5 - 8 cm |
| Informații suplimentare | set de 3 forme de decupat de Crăciun |
| Număr articol | 46303 |
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 4 - 12 cm |
| Informații suplimentare | 1 pachet = 15 buc |
| Număr articol | 46304 |
| în proiectare | alb crem |
| Mărime | cca 2 m |
| Greutate | 50 g |
| Informații suplimentare | lână de oi Merino |
| Număr articol | 46316 |
| în proiectare | din aur |
| Mărime | 50 x 0,8 cm |
| Informații suplimentare | pachetul conține 10 buc |
| Număr articol | 46396 |
| în proiectare | alb |
| Mărime | 50 x 0,8 cm |
| Informații suplimentare | pachetul conține 10 buc |
| Număr articol | 46397 |
| în proiectare | colorate |
| Mărime | 50 x 0,8 cm |
| Informații suplimentare | pachetul conține 10 buc |
| Număr articol | 46401 |
| Mărime | 15 x 2 mm |
| Material | placaj din lemn |
| Lățimea miezului | 1,5 mm |
| Număr articol | 46403 |
| Mărime | 20 x 4 mm |
| Material | placaj din lemn |
| Lățimea miezului | 1,5 mm |
| Număr articol | 46404 |
| în proiectare | plastic |
| Mărime | 12 x 25 mm |
| Lățimea miezului | 1,5 mm |
| Număr articol | 46406 |
| în proiectare | plastic |
| Mărime | 15 x 2 mm |
| Lățimea miezului | 1,5 mm |
| Număr articol | 46407 |
| în proiectare | plastic |
| Mărime | 11 x 2 mm |
| Lățimea miezului | 1,5 mm |
| Număr articol | 46408 |
| în proiectare | plastic |
| Mărime | 15 x 25 mm |
| Lățimea miezului | 1,5 mm |
| Număr articol | 46409 |
| în proiectare | colorate |
| Mărime | Ø 0,7 - 27 mm |
| Informații suplimentare | pachetul conține cca 100 buc |
| Număr articol | 46414 |
| în proiectare | pastelate |
| Mărime | Ø 0,7 - 27 mm |
| Informații suplimentare | pachetul conține cca 100 buc |
| Număr articol | 46415 |
| în proiectare | culori pastel: bej, galben, roz deschis, roz, mov, albastru, verde, gri și maro |
| Informații suplimentare | set de 10 buc markere de suflat în culori pastelate, cu 4 șabloane |
| Cod producător | 1500 /6 1500 1000 |
| Număr articol | 46432 |
| în proiectare | roșie, roșu, portocaliu, galben, verde, albastru, mov, roz, maro. negru și maro |
| Informații suplimentare | set de 10 buc markere de suflat pentru textile, cu 4 șabloane |
| Cod producător | 1539 /6 1539 1001 |
| Număr articol | 46433 |
| în proiectare | roșie, roșu, galben, verde, albastru, mov, roz, maro, gri, bej și verde |
| Informații suplimentare | set de 10 buc carioci de suflat în culori cool, cu 4 șabloane |
| Cod producător | 1500 /6 1500 1005 |
| Număr articol | 46435 |
| în proiectare | șabloane pentru băieței |
| Informații suplimentare | conține 8 șabloane cu imagini |
| Cod producător | 9 9996 0018 |
| Număr articol | 46437 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)