Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1,2 mm |
| Locații | Indie |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 49177 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 2 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Calitate | AAA |
| Locații | Uruguay |
| Informații suplimentare | cca 90 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49324 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,8 - 1 mm |
| Calitate | AAA |
| Locații | Uruguay |
| Informații suplimentare | cca 45 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49326 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locații | Afrika |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49331 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,8 - 1 mm |
| Locații | Afrika |
| Informații suplimentare | cca 45 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49332 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 2 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | cca 90 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49333 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49334 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,8 - 1 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | cca 45 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49335 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 2 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | cca 90 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49345 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49346 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,8 - 1 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | cca 45 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49347 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 2 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Calitate | AA |
| Locații | Austrálie |
| Informații suplimentare | cca 90 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49354 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Calitate | AA |
| Locații | Austrálie |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49355 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,8 - 1 mm |
| Calitate | AA |
| Locații | Austrálie |
| Informații suplimentare | cca 45 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49356 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 2 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locații | Argentina |
| Informații suplimentare | cca 90 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49372 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locații | Argentina |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49373 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,8 - 1 mm |
| Locații | Argentina |
| Informații suplimentare | cca 45 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49374 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 2 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Informații suplimentare | cca 90 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49399 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49400 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,8 - 1 mm |
| Informații suplimentare | cca 45 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49401 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)