Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
Hledáte kreativní dárek pro děti, který potěší i zabaví? V naší nabídce najdete zábavné DIY sady pro děti, které podporují představivost, soustředění i rozvoj kreativity a jemné motoriky. Každá sada přináší hravé tvoření pro děti – od výroby mýdel, svíček, barevných papírových dekorací, jednoduchého korálkování, až po oblíbené diamantové malování pro děti a pixelování. Všechny projekty jsou bezpečné a díky jednoduchým návodům i vhodným materiálům si s nimi hravě poradí i menší děti. Kreativní tvoření pro děti navíc podporuje soustředění a přináší společné chvíle strávené s rodiči a blízkými i nezapomenutelné zážitky. Dopřejte dětem radost z vlastního výtvoru a objevte s nimi svět barev, fantazie a tvoření, které inspiruje a baví! DIY tvoření pro děti je skvělou aktivitou na deštivé odpoledne i jako zábava na cesty.
Zajímá vás další dělení sad? Prohlédněte si také kreativní sady podle techniky, příležitosti nebo věku. Naše vlastní kreativní sady, které pro vás pečlivě vytváříme, najdete v kategorii Manumi kreativní sady.
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 8 foi colorate, 3 brelocuri, 3 lănțișoare și 1 booklet cu motive |
| Număr articol | 47474 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 3 foi colorate, 1 breloc, 1 lănțișor și 1-2 motive |
| Număr articol | 47479 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Număr articol | 47481 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 3 foi colorate, 1 breloc, 1 lănțișor și 1-2 motive |
| Număr articol | 47482 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 3 foi colorate, 1 breloc, 1 lănțișor și 1-2 motive |
| Număr articol | 47483 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Număr articol | 47484 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 3 foi colorate, 1 breloc, 1 lănțișor și 1-2 motive |
| Număr articol | 47492 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Număr articol | 47493 |
| Mărime | 60 x 60 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 18 foi colorate, 3 planșe de bază și 1 booklet cu motive |
| Număr articol | 47494 |
| Mărime | 60 x 60 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 18 foi colorate, 3 planșe de bază și 1 booklet cu motive |
| Număr articol | 47495 |
| Mărime | 60 x 60 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 18 foi colorate, 3 planșe de bază și 1 booklet cu motive |
| Număr articol | 47496 |
| Mărime | 60 x 60 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 18 foi colorate, 3 planșe de bază și 1 booklet cu motive |
| Număr articol | 47497 |
| Mărime | 60 x 60 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 18 foi colorate, 3 planșe de bază și 1 booklet cu motive |
| Număr articol | 47500 |
| Mărime | 60 x 60 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 18 foi colorate, 3 planșe de bază și 1 booklet cu motive |
| Număr articol | 47501 |
| Mărime | 60 x 60 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 18 foi colorate, 3 planșe de bază și 1 booklet cu motive |
| Număr articol | 47503 |
| Mărime | cca 12 - 14 cm |
| Informații suplimentare | setul conține fire textile, andrele pentru croșetat, ac de brodat, copci și instrucțiuni |
| Număr articol | 47745 |
| Mărime | cca 11 - 13 cm |
| Informații suplimentare | setul conține fire textile, andrele pentru croșetat, ac de brodat, copci și instrucțiuni |
| Număr articol | 47746 |
| Mărime | cca 9 - 11 cm |
| Informații suplimentare | setul conține fire textile, andrele pentru croșetat, ac de brodat, copci și instrucțiuni |
| Număr articol | 47747 |
| Mărime | cca 12 - 14 cm |
| Informații suplimentare | setul conține fire textile, andrele pentru croșetat, ac de brodat, copci și instrucțiuni |
| Număr articol | 47749 |
| Mărime | cca 8 - 9 cm |
| Informații suplimentare | setul conține fire textile, andrele pentru croșetat, ac de brodat, copci și instrucțiuni |
| Număr articol | 47750 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)