Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
Kreativní sady pro děti jsou navržené tak, aby bavily i učily zároveň. Díky jednoduchým návodům a vhodným materiálům si s nimi poradí i menší děti, které si tak rozvíjejí jemnou motoriku, fantazii a radost z vlastního výrobku. V nabídce najdete sady na výrobu mýdel, svíček, barevné papírové dekorace, korálkování nebo třeba oblíbené diamantové malování pro děti a pixelování. Nechybí ani modelování z hlíny, malování nebo háčkované hračky. DIY tvoření pro děti je skvělou aktivitou na deštivé odpoledne i jako zábava na cestách. Kreativní sady mohou být i originální kreativní dárek pro děti, který mnohdy potěší víc než klasická hračka. Dětské tvoření doma navíc podporuje soustředění a přináší společné chvíle strávené s rodiči a blízkými.
Zajímají vás další kreativní sady podle věku? Prohlédněte si kreativní sady pro teenagery, pro dospělé nebo pro seniory. Naše vlastní kreativní sady, které pro vás pečlivě vytváříme, najdete v kategorii Manumi kreativní sady.
| Mărime | 20 x 14 x 7,5 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51897 |
| Mărime | 21,5 x 15,5 x 10 cm |
| Informații suplimentare | Ze sady můžete vyrobit až 12 klíčenek; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. |
| Număr articol | 51566 |
| Mărime | 20 x 14 x 7,5 cm |
| Informații suplimentare | Ze sady můžete vyrobit až 2 svíčky; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze sporák a nádobí na vodní lázeň na rozpouštění vosku. |
| Număr articol | 51896 |
| Mărime | 20 x 14 x 7,5 cm |
| Informații suplimentare | Ze sady můžete vyrobit až 4 magnetky a 4 klíčenky; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze troubu nebo hořák, nůžky, děrovačku a kleště. |
| Număr articol | 51898 |
| Mărime | cca 12 - 14 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51607 |
| Mărime | cca 8 - 10 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51608 |
| Mărime | cca 8 - 10 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51609 |
| Mărime | cca 5 - 10 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51610 |
| Mărime | cca 23 - 25 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51603 |
| Mărime | cca 23 - 25 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51604 |
| Mărime | cca 23 - 25 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51605 |
| Mărime | cca 23 - 25 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51606 |
| Mărime | 22 x 13,5 x 9 cm |
| Informații suplimentare | Ze sady můžete vyrobit 25 mýdel; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete dále potřebovat prkénko a nůž na krájení hmoty, nádobu na rozpouštění hmoty ve vodní lázni a sporák nebo mikrovlnku. |
| Număr articol | 51564 |
| Mărime | 22 x 17 x 11 cm |
| Informații suplimentare | Ze sady můžete vyrobit až 3 šumivé bomby do koupele; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. |
| Număr articol | 51461 |
| Mărime | 22 x 13,5 x 9 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51458 |
| Mărime | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze kleště na zamačkávání rokajlu a štípání kovového lanka. |
| Număr articol | 51462 |
| Mărime | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze kleště na zamačkávání rokajlu a štípání kovového lanka. |
| Număr articol | 51535 |
| Mărime | 21 x 22 x 7 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 46423 |
| Mărime | 22 x 17 x 11 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 46425 |
| Mărime | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 46424 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)