Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
Hledáte kreativní dárek pro děti, který potěší i zabaví? V naší nabídce najdete zábavné DIY sady pro děti, které podporují představivost, soustředění i rozvoj kreativity a jemné motoriky. Každá sada přináší hravé tvoření pro děti – od výroby mýdel, svíček, barevných papírových dekorací, jednoduchého korálkování, až po oblíbené diamantové malování pro děti a pixelování. Všechny projekty jsou bezpečné a díky jednoduchým návodům i vhodným materiálům si s nimi hravě poradí i menší děti. Kreativní tvoření pro děti navíc podporuje soustředění a přináší společné chvíle strávené s rodiči a blízkými i nezapomenutelné zážitky. Dopřejte dětem radost z vlastního výtvoru a objevte s nimi svět barev, fantazie a tvoření, které inspiruje a baví! DIY tvoření pro děti je skvělou aktivitou na deštivé odpoledne i jako zábava na cesty.
Zajímá vás další dělení sad? Prohlédněte si také kreativní sady podle techniky, příležitosti nebo věku. Naše vlastní kreativní sady, které pro vás pečlivě vytváříme, najdete v kategorii Manumi kreativní sady.
| Mărime | 20 x 14 x 7,5 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51897 |
| Mărime | 21,5 x 15,5 x 10 cm |
| Informații suplimentare | Ze sady můžete vyrobit až 12 klíčenek; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. |
| Număr articol | 51566 |
| Mărime | 20 x 14 x 7,5 cm |
| Informații suplimentare | Ze sady můžete vyrobit až 4 magnetky a 4 klíčenky; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze troubu nebo hořák, nůžky, děrovačku a kleště. |
| Număr articol | 51898 |
| Mărime | cca 12 - 14 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51607 |
| Mărime | cca 8 - 10 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51608 |
| Mărime | cca 8 - 10 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51609 |
| Mărime | cca 5 - 10 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51610 |
| Mărime | cca 23 - 25 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51603 |
| Mărime | cca 23 - 25 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51604 |
| Mărime | cca 23 - 25 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51605 |
| Mărime | cca 23 - 25 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51606 |
| Mărime | 22 x 13,5 x 9 cm |
| Informații suplimentare | Ze sady můžete vyrobit 25 mýdel; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete dále potřebovat prkénko a nůž na krájení hmoty, nádobu na rozpouštění hmoty ve vodní lázni a sporák nebo mikrovlnku. |
| Număr articol | 51564 |
| Mărime | 22 x 13,5 x 9 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51458 |
| Mărime | 20x14x7,5 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál včetně 2 ozdob k dekoraci a podrobný návod. |
| Număr articol | 51562 |
| Mărime | 20x14x7,5 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál včetně 2 ozdob k dekoraci a podrobný návod. |
| Număr articol | 51563 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 8 foi colorate, 3 brelocuri, 3 lănțișoare și 1 booklet cu motive |
| Număr articol | 47473 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 8 foi colorate, 3 brelocuri, 3 lănțișoare și 1 booklet cu motive |
| Număr articol | 47474 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 8 foi colorate, 3 brelocuri, 3 lănțișoare și 1 booklet cu motive |
| Număr articol | 47475 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Număr articol | 47476 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 3 foi colorate, 1 breloc, 1 lănțișor și 1-2 motive |
| Număr articol | 47477 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)