Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| Mărime | 60 x 60 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 18 foi colorate, 3 planșe de bază și 1 booklet cu motive |
| Număr articol | 47780 |
| Mărime | 60 x 60 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 18 foi colorate, 3 planșe de bază și 1 booklet cu motive |
| Număr articol | 47781 |
| Mărime | 21,5 x 31,5 x 4,5 cm |
| Informații suplimentare | setul include ochișori auto-adezivi, pene colorate, mărgele, ciucuri rotunzi, ace biluțe, sârmă plușată și altele |
| Număr articol | 47915 |
| Mărime | 21,5 x 31,5 x 3 cm |
| Informații suplimentare | setul conține coli de hârtie cu glitter, ochișori auto-adezivi, sârmă plușată, benzi washi cu sclipici și altele |
| Număr articol | 47916 |
| în proiectare | mix culori |
| Informații suplimentare | setul conține sârmă plușată, ochișori auto-adezivi, pene, ciucuri rotunzi și altele |
| Număr articol | 47924 |
| Mărime | 17,5 x 24,5 cm |
| Informații suplimentare | 40 coli, 300 g/m², 10 motive diverse cu animale |
| Număr articol | 47926 |
| Mărime | cca 13 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 4 fire textile, andrele pentru croșetat, ac de brodat, 2 copci și instrucțiuni |
| Număr articol | 48049 |
| Mărime | cca 13 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 4 fire textile, andrele pentru croșetat, ac de brodat, 2 copci și instrucțiuni |
| Număr articol | 48050 |
| Mărime | cca 13 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 4 fire textile, 2 fire textile pentru detalii, andrele pentru croșetat, ac de brodat și instrucțiuni |
| Număr articol | 48192 |
| Mărime | cca 18 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 4 fire textile, 2 fire textile pentru detalii, andrele pentru croșetat, ac de brodat și instrucțiuni |
| Număr articol | 48193 |
| Mărime | cca 16 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 5 fire textile, 2 inele adezive, 2 agrafe de plastic, andrea pentru croșetat, material de umplutură și instrucțiuni |
| Număr articol | 48263 |
| Mărime | cca 12 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 5 fire textile, 2 inele adezive, agrafă de plastic, andrea pentru croșetat, material de umplutură și instrucțiuni |
| Număr articol | 48264 |
| Mărime | 20 x 14 x 4 cm |
| Informații suplimentare | setul conține ceară pentru lumânări, fitiluri și instrucțiuni ilustrate |
| Număr articol | 48270 |
| Mărime | 16 x 21 x 4,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține pâslă, ațe din bumbac, material de umplutură, ac de plastic și instrucțiuni ilustrate. |
| Număr articol | 48273 |
| Mărime | 12 x 19 x 1 cm |
| Informații suplimentare | setul conține pâslă, ațe din bumbac, material de umplutură, ac de plastic, inel adeziv, pietre acrilice, panglică pentru agățat și instrucțiuni ilustrate. |
| Număr articol | 48275 |
| Mărime | 12 x 19 x 1 cm |
| Informații suplimentare | setul conține pâslă, ațe din bumbac, material de umplutură, ac de plastic, inel adeziv, pietre acrilice, panglică pentru agățat și instrucțiuni ilustrate. |
| Număr articol | 48276 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Număr articol | 49231 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Număr articol | 49233 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Număr articol | 49234 |
| Mărime | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține un pistol de lipit la cald cu 3 rezerve, un cerc metalic (⌀20cm), 6 pâsle A4 de diferite culori, pistile pentru flori, șabloane de decupat și instrucțiuni |
| Număr articol | 49511 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)