Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | barevný papír |
| Informații suplimentare | balení obsahuje 24 taštiček, 24 kolíčků, 24 ozdob, 24 samolepek a provázek |
| Număr articol | 49674 |
| Informații suplimentare | balení obsahuje kovový kruh(⌀23 cm), přízi, 18 krabiček a 6 taštiček, 12 samolepek, 12 kartiček, 3 korálky, dřevěný kroužek a provázek |
| Număr articol | 49675 |
| în proiectare | barevný papír |
| Informații suplimentare | balení obsahuje papírového jezevčíka, 24 taštiček, 24 samolepek, 2 připínáčky a provázek |
| Număr articol | 49676 |
| în proiectare | hârtie kraft |
| Informații suplimentare | sada obsahuje 18 domečků, 6 stromů, 24 jmenovek a 24 samolepek s čísly |
| Număr articol | 49697 |
| în proiectare | hârtie kraft |
| Informații suplimentare | sada obsahuje 24 papírových pyramidek s potištěnými čísly, stuhu |
| Număr articol | 49701 |
| în proiectare | barevný papír |
| Informații suplimentare | balení obsahuje 24 papírových hvězd, stuhu, 24 samolepek s čísly a spoustu originálních jmenovek |
| Număr articol | 49702 |
| Informații suplimentare | set pentru confecționarea de agățătoare pentru ghivecele de flori |
| Cod producător | 8015 DIY3 |
| Număr articol | 44364 |
| Mărime | 60 x 60 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 18 foi colorate, 3 planșe de bază și 1 booklet cu motive |
| Număr articol | 47498 |
| Mărime | 60 x 60 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 18 foi colorate, 3 planșe de bază și 1 booklet cu motive |
| Număr articol | 47499 |
| în proiectare | mix culori |
| Informații suplimentare | setul conține sârmă plușată, ochișori auto-adezivi, pene, ciucuri rotunzi și altele |
| Număr articol | 47925 |
| Mărime | 26,5 x 18,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 6 șabloane din plastic |
| Număr articol | 47944 |
| Informații suplimentare | dificultate scăzută - 1 stea |
| Cod producător | 8034 02 LZ |
| Număr articol | 21414 |
| Informații suplimentare | 3 g = approx. 15 pcs |
| Cod producător | 8034 17 LZ |
| Număr articol | 37192 |
| Informații suplimentare | 5 g = approx. 32 pcs |
| Cod producător | 8034 19 LZ |
| Număr articol | 37194 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 8 foi colorate, 3 brelocuri, 3 lănțișoare și 1 booklet cu motive |
| Număr articol | 47473 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 8 foi colorate, 3 brelocuri, 3 lănțișoare și 1 booklet cu motive |
| Număr articol | 47475 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Număr articol | 47476 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 3 foi colorate, 1 breloc, 1 lănțișor și 1-2 motive |
| Număr articol | 47477 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 3 foi colorate, 1 breloc, 1 lănțișor și 1-2 motive |
| Număr articol | 47480 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Număr articol | 47485 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)