Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Număr articol | 47486 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Număr articol | 47487 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Număr articol | 47488 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Număr articol | 47489 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Număr articol | 47490 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 3 foi colorate, 1 breloc, 1 lănțișor și 1-2 motive |
| Număr articol | 47491 |
| Mărime | 60 x 60 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 18 foi colorate, 3 planșe de bază și 1 booklet cu motive |
| Număr articol | 47502 |
| Mărime | cca 9 - 11 cm |
| Informații suplimentare | setul conține fire textile, andrele pentru croșetat, ac de brodat, copci și instrucțiuni |
| Număr articol | 47748 |
| Mărime | 21,5 x 31,5 x 3 cm |
| Informații suplimentare | setul conține biluțe, nasturi, mărgele de diferite forme și multe altele |
| Număr articol | 47917 |
| Mărime | 21,5 x 31,5 x 4,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 10 pâsle în culori de bază, 8 fire textile, săculeți din bumbac și altele |
| Număr articol | 47920 |
| Mărime | cca 13 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 4 fire textile, andrele pentru croșetat, ac de brodat, 2 copci și instrucțiuni |
| Număr articol | 48051 |
| Mărime | cca 12 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 4 fire textile, 1 fir textil pentru detalii, andrele pentru croșetat, ac de brodat și instrucțiuni |
| Număr articol | 48191 |
| Mărime | cca 18 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 6 fire textile, 2 inele adezive, agrafă de plastic, andrea pentru croșetat, material de umplutură și instrucțiuni |
| Număr articol | 48265 |
| Mărime | 20 x 30 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 9 pâsle de 20x30cm, 2 pâsle de 15x20cm, fire textile din bumbac și 6 sârme |
| Număr articol | 48554 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 3 foi colorate, 1 breloc, 1 lănțișor și 1-2 motive |
| Număr articol | 49232 |
| Mărime | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține un pistol de lipit la cald cu 3 rezerve, un cerc metalic (⌀20cm), 6 pâsle A4 de diferite culori, sârmă, șabloane de decupat și instrucțiuni |
| Număr articol | 49512 |
| Informații suplimentare | balení obsahuje 24 taštiček, 24 samolepek a provázek |
| Număr articol | 49677 |
| Informații suplimentare | balení obsahuje 24 pytlíků ve 3 vzorech, 24 kartiček a provázek |
| Număr articol | 49678 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)