Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
Hledáte kreativní dárek pro partnerku nebo partnera, který potěší a zároveň zaručí jedinečné společné zážitky? Objevte naši kolekci DIY dárků k výročí, Valentýnu nebo jen tak pro radost. Každá sada přináší prostor pro společné tvoření a sdílené chvíle, které zůstanou v paměti mnohem déle než klasický dárek. Najdete tu originální projekty s romantickými motivy srdce a lásky ♥️, různé dekorace či oblíbené párové šperky, které vyjádří lásku a pozornost. Kreativní sady podporují spolupráci, inspirují k novým nápadům a dělají z tvoření krásný společný zážitek, při kterém se skvěle zabavíte i zrelaxujete. Darujte přítelkyni nebo příteli nejen originální romantický dárek, ale především nezapomenutelné společné chvíle. Přesně tohle tvoření, radost a lásku najdete v jednom balíčku v každé kreativní sadě z této kategorie.
Zajímá vás další dělení sad? Prohlédněte si také kreativní sady podle techniky, příležitosti nebo věku. Naše vlastní kreativní sady, které pro vás pečlivě vytváříme, najdete v kategorii Manumi kreativní sady.
| Mărime | 20 x 14 x 7,5 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51926 |
| Mărime | 21,5 x 15,5 x 10 cm |
| Informații suplimentare | Ze sady můžete vyrobit až 12 klíčenek; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. |
| Număr articol | 51566 |
| Mărime | 20 x 14 x 7,5 cm |
| Informații suplimentare | Ze sady můžete vyrobit až 2 svíčky; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze sporák a nádobí na vodní lázeň na rozpouštění vosku. |
| Număr articol | 51896 |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51611 |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51612 |
| Mărime | 22 x 13,5 x 9 cm |
| Informații suplimentare | Ze sady můžete vyrobit až 6 náramků; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51548 |
| Mărime | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51565 |
| Mărime | 22 x 17 x 11 cm |
| Informații suplimentare | Ze sady můžete vyrobit až 3 šumivé bomby do koupele; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. |
| Număr articol | 51461 |
| Mărime | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51459 |
| Mărime | 22 x 17 x 11 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál, hrací kostku a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze sporák a nádobí na vodní lázeň na rozpouštění vosku. |
| Număr articol | 51460 |
| Mărime | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze kleště na zamačkávání rokajlu a štípání kovového lanka. |
| Număr articol | 51462 |
| Mărime | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze kleště na zamačkávání rokajlu a štípání kovového lanka. |
| Număr articol | 51535 |
| Mărime | 21 x 22 x 7 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 46423 |
| Mărime | 22 x 17 x 11 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 46425 |
| Mărime | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 46424 |
| Mărime | 22 x 17 x 11 cm |
| Informații suplimentare | setul conține rășină de cristal, set pentru amestecat, 2x foi cu flori presate, matriță, paiete metalice și instrucțiuni |
| Număr articol | 47607 |
| Mărime | 22 x 17 x 11 cm |
| Informații suplimentare | setul include ceară de soia, coloranți, esență de parfum, matriță, fitil, spatulă și instrucțiuni. |
| Număr articol | 47973 |
| Mărime | 12x7x4 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51549 |
| Mărime | 12x7x4 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51550 |
| Mărime | 12x7x4 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51551 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)