Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | AC 100 |
| Mărime | 23 x 11 x 10,5 cm |
| Informații suplimentare | seturi inițiale pentru începători |
| Număr articol | 48201 |
| în proiectare | AC 100 |
| Mărime | 27,5 x 16 x 10,5 cm |
| Informații suplimentare | seturi inițiale pentru începători |
| Număr articol | 48202 |
| în proiectare | AC 100 |
| Mărime | 27,5 x 16 x 10,5 cm |
| Informații suplimentare | set pentru începători, 3 tipuri diferite de sfeșnice |
| Număr articol | 48203 |
| Mărime | cca 16 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 5 fire textile, 2 inele adezive, 2 agrafe de plastic, andrea pentru croșetat, material de umplutură și instrucțiuni |
| Număr articol | 48263 |
| Mărime | cca 12 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 5 fire textile, 2 inele adezive, agrafă de plastic, andrea pentru croșetat, material de umplutură și instrucțiuni |
| Număr articol | 48264 |
| Mărime | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 100 m de șnur macramé, 2 inele din lemn și instrucțiuni ilustrate |
| Număr articol | 48267 |
| Mărime | 20 x 14 x 4 cm |
| Informații suplimentare | setul conține ceară pentru lumânări, fitiluri și instrucțiuni ilustrate |
| Număr articol | 48270 |
| Mărime | 22,5 x 18,5 x 4 cm |
| Informații suplimentare | setul conține fire textile diferite, șnur decorativ, ciucuri rotunzi, nasturi, ac, carabinieră și instrucțiuni ilustrate |
| Număr articol | 48271 |
| Mărime | 22,5 x 18,5 x 4 cm |
| Informații suplimentare | setul conține fire textile diferite, șnur decorativ, ciucuri rotunzi, pâslă, carabinieră și instrucțiuni ilustrate |
| Număr articol | 48272 |
| Mărime | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține pastă pentru confecționare săpun, 2 matrițe din plastic, esență, pulbere de cărbune activ și instrucțiuni |
| Număr articol | 48285 |
| Mărime | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține pastă pentru confecționare săpun, 2 matrițe din plastic, esență, pulbere de argilă și instrucțiuni |
| Număr articol | 48286 |
| Mărime | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține pastă pentru confecționare săpun cu unt de shea, 2 matrițe din plastic, esență, pulbere de argilă și instrucțiuni |
| Număr articol | 48287 |
| Mărime | 25,5 x 22 x 10,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține ceară de soia, recipient din sticlă, fitil, esență, cristale pentru decorat, flori uscate și instrucțiuni |
| Număr articol | 48294 |
| Mărime | 11 x 11 x 15 cm |
| Informații suplimentare | setul conține ceară de soia, recipient din sticlă, fitil din lemn, esență parfumată, cristale pentru decorat, flori uscate, autocolante și instrucțiuni |
| Număr articol | 48295 |
| Mărime | 11 x 11 x 15 cm |
| Informații suplimentare | setul conține ceară de soia, recipient din sticlă, fitil din lemn, esență parfumată, cristale pentru decorat, flori uscate, autocolante și instrucțiuni |
| Număr articol | 48296 |
| Mărime | 11 x 11 x 15 cm |
| Informații suplimentare | setul conține ceară de soia, recipient din sticlă, fitil din lemn, esență parfumată, cristale pentru decorat, flori uscate, autocolante și instrucțiuni |
| Număr articol | 48297 |
| Mărime | 25 x 15,5 x 7,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține pastă pentru confecționare săpun, 3 matrițe din plastic, pulbere din sare de mare sau din sedimente marine și instrucțiuni |
| Număr articol | 48299 |
| Mărime | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține pastă pentru confecționare săpun, matriță din plastic, esență, pulbere din urzici sau din hibiscus și instrucțiuni |
| Număr articol | 48300 |
| Mărime | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține pastă pentru confecționare săpun de miere, 2 matrițe din plastic, esență, pulbere de mușețel uscat și instrucțiuni |
| Număr articol | 48301 |
| Mărime | 25,5 10,5 x 6,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține pastă pentru confecționare săpun, 3 matrițe din plastic și instrucțiuni |
| Număr articol | 48302 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)