Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| Informații suplimentare | balení obsahuje kovový kruh(⌀23 cm), přízi, 18 krabiček a 6 taštiček, 12 samolepek, 12 kartiček, 3 korálky, dřevěný kroužek a provázek |
| Număr articol | 49675 |
| în proiectare | barevný papír |
| Informații suplimentare | balení obsahuje papírového jezevčíka, 24 taštiček, 24 samolepek, 2 připínáčky a provázek |
| Număr articol | 49676 |
| în proiectare | hârtie kraft |
| Informații suplimentare | sada obsahuje 18 domečků, 6 stromů, 24 jmenovek a 24 samolepek s čísly |
| Număr articol | 49697 |
| în proiectare | hârtie kraft |
| Informații suplimentare | sada obsahuje 24 papírových pyramidek s potištěnými čísly, stuhu |
| Număr articol | 49701 |
| în proiectare | barevný papír |
| Informații suplimentare | balení obsahuje 24 papírových hvězd, stuhu, 24 samolepek s čísly a spoustu originálních jmenovek |
| Număr articol | 49702 |
| Mărime | 22 cm |
| Număr articol | 47744 |
| Mărime | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține un cerc din lemn, tul, pistol de lipit la cald cu rezerve, silicagel pentru uscarea florilor, pensulă și instrucțiuni ilustrate |
| Număr articol | 48268 |
| Mărime | 28 x 27 x 5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 400 de mărgele din lemn ⌀12 mm, 50 de mărgele din lemn ⌀20 mm, 15 m de șnur din bumbac și instrucțiuni ilustrate |
| Număr articol | 48290 |
| în proiectare | AC 100 |
| Mărime | 28 x 15,5 x 10 cm |
| Informații suplimentare | seturi inițiale pentru începători |
| Număr articol | 48440 |
| Mărime | ⌀ 26 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține material din bumbac 100% pentru brodat, 10 fire textile din bumbac 100% în 5 culori, cerc pentru brodat ⌀25 cm, ac, hârtie de calc pentru redesenarea modelului și instrucțiuni ilustrate |
| Număr articol | 49497 |
| Mărime | ø 20 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține material pentru broderie din bumbac 100% cu design imprimat, 8 fire textile din bumbac 100%, cerc de brodat ⌀20 cm, ac, rotiță de lemn, paiete și instrucțiuni ilustrate |
| Număr articol | 49500 |
| Mărime | cca 9 - 11 cm |
| Informații suplimentare | setul conține fire textile, andrele pentru croșetat, ac de brodat, copci și instrucțiuni |
| Număr articol | 47748 |
| Mărime | cca 13 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 4 fire textile, andrele pentru croșetat, ac de brodat, 2 copci și instrucțiuni |
| Număr articol | 48051 |
| Mărime | cca 12 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 4 fire textile, 1 fir textil pentru detalii, andrele pentru croșetat, ac de brodat și instrucțiuni |
| Număr articol | 48191 |
| Mărime | cca 6 x 5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 6 fire textile, 7 ouă din polistiren, andrele pentru croșetat, ac de brodat și instrucțiuni. |
| Număr articol | 48196 |
| Mărime | cca 18 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 6 fire textile, 2 inele adezive, agrafă de plastic, andrea pentru croșetat, material de umplutură și instrucțiuni |
| Număr articol | 48265 |
| Mărime | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține pastă pentru confecționare săpun cu unt de shea, 2 matrițe din plastic, esență, pulbere din lavandă uscată și instrucțiuni |
| Număr articol | 48288 |
| Mărime | 26 x 17 x 10,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține ceară de soia, vas din nucă de cocos, scoici ornamentale, esență, flori uscate, fitil și instrucțiuni |
| Număr articol | 48298 |
| Mărime | 25,5 10,5 x 6,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține pastă pentru confecționare săpun, 3 matrițe din plastic și instrucțiuni |
| Număr articol | 48303 |
| Mărime | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține pastă pentru confecționare săpun, 2 matrițe din plastic, esență, pulbere de mentă și instrucțiuni |
| Număr articol | 48305 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)