Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| Mărime | 60 x 60 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 18 foi colorate, 3 planșe de bază și 1 booklet cu motive |
| Număr articol | 47503 |
| Mărime | cca 12 - 14 cm |
| Informații suplimentare | setul conține fire textile, andrele pentru croșetat, ac de brodat, copci și instrucțiuni |
| Număr articol | 47745 |
| Mărime | cca 11 - 13 cm |
| Informații suplimentare | setul conține fire textile, andrele pentru croșetat, ac de brodat, copci și instrucțiuni |
| Număr articol | 47746 |
| Mărime | cca 9 - 11 cm |
| Informații suplimentare | setul conține fire textile, andrele pentru croșetat, ac de brodat, copci și instrucțiuni |
| Număr articol | 47747 |
| Mărime | cca 12 - 14 cm |
| Informații suplimentare | setul conține fire textile, andrele pentru croșetat, ac de brodat, copci și instrucțiuni |
| Număr articol | 47749 |
| Mărime | cca 8 - 9 cm |
| Informații suplimentare | setul conține fire textile, andrele pentru croșetat, ac de brodat, copci și instrucțiuni |
| Număr articol | 47750 |
| Mărime | 60 x 60 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 18 foi colorate, 3 planșe de bază și 1 booklet cu motive |
| Număr articol | 47780 |
| Mărime | 60 x 60 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 18 foi colorate, 3 planșe de bază și 1 booklet cu motive |
| Număr articol | 47781 |
| Mărime | 16,5 x 21 x 3,5 cm |
| Informații suplimentare | setul include două fire textile, mărgele din lemn cu miez, roți de lemn și instrucțiuni |
| Număr articol | 47918 |
| Mărime | 16,5 x 21 x 3,5 cm |
| Informații suplimentare | setul include două fire textile, mărgele din lemn cu miez, băț din lemn și instrucțiuni |
| Număr articol | 47919 |
| în proiectare | lemn |
| Mărime | 10,5 cm |
| Informații suplimentare | setul include o păpușă, fire textile colorate, ac pentru tricotat și ac din plastic |
| Număr articol | 47939 |
| Mărime | cca 13 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 4 fire textile, andrele pentru croșetat, ac de brodat, 2 copci și instrucțiuni |
| Număr articol | 48049 |
| Mărime | cca 13 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 4 fire textile, andrele pentru croșetat, ac de brodat, 2 copci și instrucțiuni |
| Număr articol | 48050 |
| Mărime | cca 13 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 4 fire textile, 2 fire textile pentru detalii, andrele pentru croșetat, ac de brodat și instrucțiuni |
| Număr articol | 48192 |
| Mărime | cca 18 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 4 fire textile, 2 fire textile pentru detalii, andrele pentru croșetat, ac de brodat și instrucțiuni |
| Număr articol | 48193 |
| în proiectare | mix culori |
| Mărime | cca 6 x 5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 6 fire textile, 7 ouă din polistiren, andrele pentru croșetat, ac de brodat și instrucțiuni. |
| Număr articol | 48194 |
| în proiectare | mix culori |
| Mărime | cca 6 x 5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 6 fire textile, 7 ouă din polistiren, andrele pentru croșetat, ac de brodat și instrucțiuni. |
| Număr articol | 48195 |
| în proiectare | AC 100 |
| Mărime | 23 x 11 x 10,5 cm |
| Informații suplimentare | seturi inițiale pentru începători |
| Număr articol | 48201 |
| în proiectare | AC 100 |
| Mărime | 27,5 x 16 x 10,5 cm |
| Informații suplimentare | seturi inițiale pentru începători |
| Număr articol | 48202 |
| în proiectare | AC 100 |
| Mărime | 27,5 x 16 x 10,5 cm |
| Informații suplimentare | set pentru începători, 3 tipuri diferite de sfeșnice |
| Număr articol | 48203 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)