Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
Hledáte kreativní dárek pro kamarádku nebo kamaráda, který potěší a zároveň nabídne něco víc než jen věc? Co třeba originální dárek spojující DIY, kreativitu a zážitek? V této kategorii přesně tohle najdete! Darujte kreativní sady jako hravý dárek k narozeninám, na oslavu, na Vánoce nebo třeba na rozlučku se svobodou. Každý projekt je jednoduchý, zábavný a skvěle se hodí pro společné tvoření s kamarády i pro relax v jednom. Vyzkoušet můžete výrobu svíček, mýdel, náramků z korálků nebo odlévání z Jesmonite hmoty, které přátele opravdu potěší. Darujte radost, tvořivost, odpočinek a užijte si společné chvíle – protože ty jsou v přátelství nejcennější!
Zajímá vás další dělení sad? Prohlédněte si také kreativní sady podle techniky, příležitosti, věku nebo také kategorie, kde najdete ten nejlepší dárek pro partnera či dárek k výročí. Naše vlastní kreativní sady, které pro vás pečlivě vytváříme, najdete v kategorii Manumi kreativní sady.
| Mărime | 20 x 14 x 7,5 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51897 |
| Mărime | 20 x 14 x 7,5 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51926 |
| Mărime | 21,5 x 15,5 x 10 cm |
| Informații suplimentare | Ze sady můžete vyrobit až 12 klíčenek; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. |
| Număr articol | 51566 |
| Mărime | 20 x 14 x 7,5 cm |
| Informații suplimentare | Ze sady můžete vyrobit až 2 svíčky; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze sporák a nádobí na vodní lázeň na rozpouštění vosku. |
| Număr articol | 51896 |
| Mărime | 20 x 14 x 7,5 cm |
| Informații suplimentare | Ze sady můžete vyrobit až 4 magnetky a 4 klíčenky; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze troubu nebo hořák, nůžky, děrovačku a kleště. |
| Număr articol | 51898 |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51611 |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51612 |
| Mărime | cca 12 - 14 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51607 |
| Mărime | cca 8 - 10 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51608 |
| Mărime | cca 8 - 10 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51609 |
| Mărime | cca 5 - 10 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51610 |
| Mărime | cca 23 - 25 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51603 |
| Mărime | cca 23 - 25 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51604 |
| Mărime | cca 23 - 25 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51605 |
| Mărime | cca 23 - 25 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51606 |
| Mărime | 22 x 13,5 x 9 cm |
| Informații suplimentare | Ze sady můžete vyrobit až 6 náramků; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51548 |
| Mărime | 22 x 13,5 x 9 cm |
| Informații suplimentare | Ze sady můžete vyrobit 25 mýdel; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete dále potřebovat prkénko a nůž na krájení hmoty, nádobu na rozpouštění hmoty ve vodní lázni a sporák nebo mikrovlnku. |
| Număr articol | 51564 |
| Mărime | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51565 |
| Mărime | 22 x 17 x 11 cm |
| Informații suplimentare | Ze sady můžete vyrobit až 3 šumivé bomby do koupele; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. |
| Număr articol | 51461 |
| Mărime | 22 x 13,5 x 9 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51458 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)