Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
Vánoce jsou ideální čas na tvoření a chvíle pohody s rodinou. Objevte vánoční kreativní sady, které promění adventní čas v zážitek plný fantazie, barev a tvůrčí energie u kterého můžete zpomalit v předvánočním shonu. Najdete tu spoustu možností pro vánoční tvoření s dětmi, s celou rodinou nebo klidně pro jednotlivce. Vyrobit si můžete voňavé svíčky na adventní věnec, adventní kalendáře a stylové DIY vánoční ozdoby z papíru, korálkové i skleněné ozdoby na stromeček a mnoho dalšího. Ruční výroba vánočních dekorací, kdy se v předvánočním čase scházela celá rodina a malovala, stříhala, lepila a zdobila domov má dlouhou tradici. Ještě než se pustíte do balení vánočních dárků, pojďte s námi podpořit tuto krásnou tradici a vytvořit si jedinečné vzpomínky třeba hned na ty letošní Vánoce! Ať už chcete ozdobit domov, vytvořit osobní dárek nebo jen strávit hezký večer při tvoření, naše kreativní sady na Vánoce přinášejí tu pravou sváteční atmosféru.
Zajímá vás další dělení sad? Prohlédněte si také kreativní sady podle techniky, účelu nebo věku. Naše vlastní kreativní sady, které pro vás pečlivě vytváříme, najdete v kategorii Manumi kreativní sady.
| Mărime | 22 x 13,5 x 9 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze kleště na zakončování kovových drátků. |
| Număr articol | 51561 |
| Mărime | 20x14x7,5 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál včetně 2 ozdob k dekoraci a podrobný návod. |
| Număr articol | 51562 |
| Mărime | 20x14x7,5 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál včetně 2 ozdob k dekoraci a podrobný návod. |
| Număr articol | 51563 |
| în proiectare | barevný papír |
| Informații suplimentare | balení obsahuje 24 taštiček, 24 kolíčků, 24 ozdob, 24 samolepek a provázek |
| Număr articol | 49674 |
| Informații suplimentare | balení obsahuje kovový kruh(⌀23 cm), přízi, 18 krabiček a 6 taštiček, 12 samolepek, 12 kartiček, 3 korálky, dřevěný kroužek a provázek |
| Număr articol | 49675 |
| în proiectare | barevný papír |
| Informații suplimentare | balení obsahuje papírového jezevčíka, 24 taštiček, 24 samolepek, 2 připínáčky a provázek |
| Număr articol | 49676 |
| în proiectare | hârtie kraft |
| Informații suplimentare | sada obsahuje 18 domečků, 6 stromů, 24 jmenovek a 24 samolepek s čísly |
| Număr articol | 49697 |
| în proiectare | hârtie kraft |
| Informații suplimentare | sada obsahuje 24 papírových pyramidek s potištěnými čísly, stuhu |
| Număr articol | 49701 |
| în proiectare | barevný papír |
| Informații suplimentare | balení obsahuje 24 papírových hvězd, stuhu, 24 samolepek s čísly a spoustu originálních jmenovek |
| Număr articol | 49702 |
| Informații suplimentare | balení obsahuje 24 taštiček, 24 samolepek a provázek |
| Număr articol | 49677 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)