Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| Mărime | 26 x 17 x 10,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține ceară de soia, vas din nucă de cocos, scoici ornamentale, esență, flori uscate, fitil și instrucțiuni |
| Număr articol | 48298 |
| Mărime | 25 x 15,5 x 7,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține pastă pentru confecționare săpun, 3 matrițe din plastic, pulbere din sare de mare sau din sedimente marine și instrucțiuni |
| Număr articol | 48299 |
| Mărime | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține pastă pentru confecționare săpun, matriță din plastic, esență, pulbere din urzici sau din hibiscus și instrucțiuni |
| Număr articol | 48300 |
| Mărime | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține pastă pentru confecționare săpun de miere, 2 matrițe din plastic, esență, pulbere de mușețel uscat și instrucțiuni |
| Număr articol | 48301 |
| Mărime | 25,5 10,5 x 6,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține pastă pentru confecționare săpun, 3 matrițe din plastic și instrucțiuni |
| Număr articol | 48302 |
| Mărime | 25,5 10,5 x 6,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține pastă pentru confecționare săpun, 3 matrițe din plastic și instrucțiuni |
| Număr articol | 48303 |
| Mărime | 25,5 10,5 x 6,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține pastă pentru confecționare săpun, 3 matrițe din plastic și instrucțiuni |
| Număr articol | 48304 |
| Mărime | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține pastă pentru confecționare săpun, 2 matrițe din plastic, esență, pulbere de rășină uscată și instrucțiuni |
| Număr articol | 48306 |
| în proiectare | AC 100 |
| Mărime | 28 x 15,5 x 10 cm |
| Informații suplimentare | seturi inițiale pentru începători |
| Număr articol | 48438 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Număr articol | 49231 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 3 foi colorate, 1 breloc, 1 lănțișor și 1-2 motive |
| Număr articol | 49232 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Număr articol | 49233 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Număr articol | 49234 |
| Mărime | 18,5 x 18,5 x 2 cm |
| Informații suplimentare | setul pentru confecționarea cerceilor conține 2 baze metalice, fire de macramé și instrucțiuni ilustrate |
| Număr articol | 49239 |
| Mărime | 95 x 95 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține șervet alb din bumbac (95x95cm), fire textile din bumbac pentru brodat, ac de brodat și instrucțiuni |
| Număr articol | 49245 |
| Mărime | 40 x 150 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține șervet alb din bumbac (40x150cm), fire textile din bumbac pentru brodat, ac de brodat și instrucțiuni |
| Număr articol | 49246 |
| Mărime | 95 x 95 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține șervet alb din bumbac (95x95cm), fire textile din bumbac pentru brodat, ac de brodat și instrucțiuni |
| Număr articol | 49247 |
| Mărime | ø 20 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține cerc de broderie (ø20cm), material din bumbac pentru brodat, 16 fire textile din bumbac, ac de brodat și instrucțiuni. |
| Număr articol | 49248 |
| Mărime | ø 15 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține cerc de broderie (ø15cm), material din bumbac pentru brodat, 5 fire textile din bumbac, ac de brodat și instrucțiuni. |
| Număr articol | 49249 |
| Mărime | ø 15 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține cerc de broderie (ø15cm), material din bumbac pentru brodat, 5 fire textile din bumbac, ac de brodat și instrucțiuni. |
| Număr articol | 49250 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)