Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
Objevte svět tvoření přehledně rozdělený podle jednotlivých technik! V této kategorii najdete DIY kreativní sady pro tvoření z pryskyřice nebo Jesmonite hmoty, korálků, na výrobu svíček či mýdel, macramé, vyšívání, háčkování, pro práci s papírem či modelovacími hmotami a mnoho dalších. Stačí si vybrat techniku, která vás láká nejvíce, a můžete se pustit do tvoření bez zdlouhavého vybírání jednotlivých komponentů.
Rozdělení podle techniky vám usnadní orientaci a pomůže rychle najít přesně to, co vás baví. Milujete šperky? Sáhněte po sadách na tvoření z korálků nebo po sadách na tvorbu náramků z minerálů. Chcete zútulnit domov? Vyzkoušejte macramé dekorace, tvorbu svíček nebo práci s Jesmonite hmotou. Láká vás práce s textilem? Objevte kreativní sady na háčkování, šití či vyšívání. Pokud hledáte spíše relaxační tvoření, potěší vás například diamantové malování nebo pixelování. Každá technika přináší jiný zážitek, jiný proces i jiný výsledek – ale vždy stejnou radost z vlastnoručního tvoření.
Kreativní sady jsou také originálním dárkem! Ať už vybíráte tvoření pro děti, dospělé nebo seniory, snadno zde najdete inspiraci podle toho, co má obdarovaný rád. U většiny sad nemusíte přemýšlet, zda má s danou technikou zkušenosti – s podrobným návodem to zvládne každý. Darujete tak nejen krabici plnou materiálu, ale především zážitek, kreativní relax a krásný výsledek. Kreativní sady se hodí také jako zábava na oslavu, sváteční tvoření nebo jen tak pro sebe na cesty.
Vyzkoušet novou techniku, objevit další možnosti DIY projektů a posunout své tvoření zase o krok dál nebylo nikdy jednodušší. Vyberte si techniku, která vás osloví a pusťte se do svého projektu ještě dnes!
Zajímá vás další dělení sad? Prohlédněte si také kreativní sady podle věku, příležitosti nebo účelu. Naše vlastní kreativní sady, které pro vás pečlivě vytváříme, najdete v kategorii Manumi kreativní sady. Rádi také navrhneme kreativní sadu na míru pro vaši firmu nebo konkrétní událost, více informací najdete zde.
| Mărime | 21 x 22 x 7 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 46423 |
| Mărime | 22 x 17 x 11 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 46425 |
| Mărime | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 46424 |
| Mărime | 22 x 17 x 11 cm |
| Informații suplimentare | setul conține rășină de cristal, set pentru amestecat, 2x foi cu flori presate, matriță, paiete metalice și instrucțiuni |
| Număr articol | 47607 |
| Mărime | 22 x 17 x 11 cm |
| Informații suplimentare | setul include ceară de soia, coloranți, esență de parfum, matriță, fitil, spatulă și instrucțiuni. |
| Număr articol | 47973 |
| în proiectare | AC 100 |
| Mărime | 24 x 15 x 9 cm |
| Informații suplimentare | seturi inițiale pentru începători |
| Număr articol | 46154 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 8 foi colorate, 3 brelocuri, 3 lănțișoare și 1 booklet cu motive |
| Număr articol | 47474 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 3 foi colorate, 1 breloc, 1 lănțișor și 1-2 motive |
| Număr articol | 47479 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Număr articol | 47481 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 3 foi colorate, 1 breloc, 1 lănțișor și 1-2 motive |
| Număr articol | 47482 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 3 foi colorate, 1 breloc, 1 lănțișor și 1-2 motive |
| Număr articol | 47483 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Număr articol | 47484 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 3 foi colorate, 1 breloc, 1 lănțișor și 1-2 motive |
| Număr articol | 47492 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Număr articol | 47493 |
| Mărime | 60 x 60 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 18 foi colorate, 3 planșe de bază și 1 booklet cu motive |
| Număr articol | 47494 |
| Mărime | 60 x 60 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 18 foi colorate, 3 planșe de bază și 1 booklet cu motive |
| Număr articol | 47495 |
| Mărime | 60 x 60 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 18 foi colorate, 3 planșe de bază și 1 booklet cu motive |
| Număr articol | 47496 |
| Mărime | 60 x 60 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 18 foi colorate, 3 planșe de bază și 1 booklet cu motive |
| Număr articol | 47497 |
| Mărime | 60 x 60 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 18 foi colorate, 3 planșe de bază și 1 booklet cu motive |
| Număr articol | 47500 |
| Mărime | 60 x 60 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 18 foi colorate, 3 planșe de bază și 1 booklet cu motive |
| Număr articol | 47501 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)