Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| Mărime | 16,5 x 21 x 3,5 cm |
| Informații suplimentare | setul include două fire textile, mărgele din lemn cu miez, băț din lemn și instrucțiuni |
| Număr articol | 47919 |
| Mărime | 21,5 x 31,5 x 4,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 10 pâsle în culori de bază, 8 fire textile, săculeți din bumbac și altele |
| Număr articol | 47920 |
| în proiectare | mix culori |
| Informații suplimentare | setul conține sârmă plușată, ochișori auto-adezivi, pene, ciucuri rotunzi și altele |
| Număr articol | 47924 |
| în proiectare | lemn |
| Mărime | 10,5 cm |
| Informații suplimentare | setul include o păpușă, fire textile colorate, ac pentru tricotat și ac din plastic |
| Număr articol | 47939 |
| Mărime | cca 13 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 4 fire textile, andrele pentru croșetat, ac de brodat, 2 copci și instrucțiuni |
| Număr articol | 48049 |
| Mărime | cca 13 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 4 fire textile, andrele pentru croșetat, ac de brodat, 2 copci și instrucțiuni |
| Număr articol | 48050 |
| Mărime | cca 13 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 4 fire textile, andrele pentru croșetat, ac de brodat, 2 copci și instrucțiuni |
| Număr articol | 48051 |
| Mărime | cca 12 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 4 fire textile, 1 fir textil pentru detalii, andrele pentru croșetat, ac de brodat și instrucțiuni |
| Număr articol | 48191 |
| Mărime | cca 13 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 4 fire textile, 2 fire textile pentru detalii, andrele pentru croșetat, ac de brodat și instrucțiuni |
| Număr articol | 48192 |
| Mărime | cca 18 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 4 fire textile, 2 fire textile pentru detalii, andrele pentru croșetat, ac de brodat și instrucțiuni |
| Număr articol | 48193 |
| în proiectare | mix culori |
| Mărime | cca 6 x 5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 6 fire textile, 7 ouă din polistiren, andrele pentru croșetat, ac de brodat și instrucțiuni. |
| Număr articol | 48194 |
| în proiectare | mix culori |
| Mărime | cca 6 x 5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 6 fire textile, 7 ouă din polistiren, andrele pentru croșetat, ac de brodat și instrucțiuni. |
| Număr articol | 48195 |
| în proiectare | AC 100 |
| Mărime | 23 x 11 x 10,5 cm |
| Informații suplimentare | seturi inițiale pentru începători |
| Număr articol | 48201 |
| în proiectare | AC 100 |
| Mărime | 27,5 x 16 x 10,5 cm |
| Informații suplimentare | seturi inițiale pentru începători |
| Număr articol | 48202 |
| în proiectare | AC 100 |
| Mărime | 27,5 x 16 x 10,5 cm |
| Informații suplimentare | set pentru începători, 3 tipuri diferite de sfeșnice |
| Număr articol | 48203 |
| Mărime | cca 16 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 5 fire textile, 2 inele adezive, 2 agrafe de plastic, andrea pentru croșetat, material de umplutură și instrucțiuni |
| Număr articol | 48263 |
| Mărime | cca 18 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 6 fire textile, 2 inele adezive, agrafă de plastic, andrea pentru croșetat, material de umplutură și instrucțiuni |
| Număr articol | 48265 |
| Mărime | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 100 m de șnur macramé, 2 inele din lemn și instrucțiuni ilustrate |
| Număr articol | 48267 |
| Mărime | 22,5 x 18,5 x 4 cm |
| Informații suplimentare | setul conține fire textile diferite, șnur decorativ, ciucuri rotunzi, nasturi, ac, carabinieră și instrucțiuni ilustrate |
| Număr articol | 48271 |
| Mărime | 22,5 x 18,5 x 4 cm |
| Informații suplimentare | setul conține fire textile diferite, șnur decorativ, ciucuri rotunzi, pâslă, carabinieră și instrucțiuni ilustrate |
| Număr articol | 48272 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)