Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| Mărime | 7,7 x 11,3 cm |
| Material | silicon |
| Informații suplimentare | reutilizabile |
| Număr articol | 49266 |
| Mărime | 7,9 x 7,3 x 10,8 cm |
| Material | silicon |
| Informații suplimentare | reutilizabile |
| Număr articol | 49267 |
| Mărime | 4,5 x 4,5 x 5,5 cm |
| Material | silicon |
| Informații suplimentare | reutilizabile |
| Număr articol | 49268 |
| Mărime | 7,5 x 7,5 x 6,5 cm |
| Material | silicon |
| Informații suplimentare | reutilizabile |
| Număr articol | 49272 |
| Mărime | 7 x 7 x 7 cm |
| Material | silicon |
| Informații suplimentare | reutilizabile |
| Număr articol | 49273 |
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 23 x 40 mm |
| Informații suplimentare | setul conține 12 recipiente metalice din două piese |
| Număr articol | 49279 |
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 23 x 40 mm |
| Informații suplimentare | setul conține 12 recipiente metalice din două piese |
| Număr articol | 49281 |
| în proiectare | alb |
| Mărime | ø 2 cm x 1,5 mm |
| Număr articol | 49283 |
| în proiectare | aromă florală |
| Volum | 100 ml |
| Informații suplimentare | compoziție parfumată |
| Număr articol | 49300 |
| în proiectare | aromă vanilie |
| Volum | 100 ml |
| Informații suplimentare | compoziție parfumată |
| Număr articol | 49301 |
| în proiectare | aromă lămâie |
| Volum | 100 ml |
| Informații suplimentare | 100% ulei esențial natural |
| Număr articol | 49302 |
| în proiectare | aromă portocală |
| Volum | 100 ml |
| Informații suplimentare | 100% ulei esențial natural |
| Număr articol | 49303 |
| în proiectare | aromă Ylang Ylang |
| Volum | 100 ml |
| Informații suplimentare | compoziție parfumată |
| Număr articol | 49304 |
| în proiectare | aromă de mandarină |
| Volum | 10 ml |
| Informații suplimentare | compoziție parfumată |
| Număr articol | 49305 |
| în proiectare | aromă de ananas |
| Volum | 10 ml |
| Informații suplimentare | compoziție parfumată |
| Număr articol | 49307 |
| în proiectare | aromă de ciocolată albă |
| Volum | 10 ml |
| Informații suplimentare | compoziție parfumată |
| Număr articol | 49308 |
| în proiectare | aromă de cireșe cu ciocolată |
| Volum | 10 ml |
| Informații suplimentare | compoziție parfumată |
| Număr articol | 49309 |
| în proiectare | aromă de cocos |
| Volum | 10 ml |
| Informații suplimentare | compoziție parfumată |
| Număr articol | 49311 |
| în proiectare | aromă de lămâie verde |
| Volum | 10 ml |
| Informații suplimentare | 100% ulei esențial natural |
| Număr articol | 49313 |
| în proiectare | aromă de citronelă |
| Volum | 10 ml |
| Informații suplimentare | 100% ulei esențial natural |
| Număr articol | 49314 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)