Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| Mărime | 21 x 10,5 x 11,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 3 recipiente de sticlă cu capace de plută, 3 tipuri de flori uscate, fitiluri, baze pentru fitiluri, ținte adezive, 75 g de ceară de soia și 150 g de ceară gel și instrucțiuni |
| Număr articol | 49508 |
| Mărime | 26 x 11,5 x 17 cm |
| Informații suplimentare | setul conține lampă pentru aromaterapie, 150 g de ceară de rapiță, colorant, 10 ml de esență parfumată, matriță pentru ceară și instrucțiuni |
| Număr articol | 49509 |
| în proiectare | alb |
| Mărime | 150 x 150 x 20 mm |
| Informații suplimentare | velikost jednotlivých tvarů je od 40 do 60 mm s výškou 20 mm |
| Număr articol | 49510 |
| Mărime | 88 x 77 x 25 mm |
| Volum | 90 ml |
| Material | silicon |
| Informații suplimentare | reutilizabile |
| Număr articol | 46906 |
| Mărime | 81 x 58 x 95 mm |
| Material | silicon |
| Informații suplimentare | reutilizabile |
| Număr articol | 47409 |
| Mărime | 65 x 116 x 30 mm |
| Material | silicon |
| Informații suplimentare | reutilizabile |
| Număr articol | 47412 |
| Mărime | 62 x 97 mm |
| Material | silicon |
| Informații suplimentare | reutilizabile |
| Număr articol | 47414 |
| Mărime | 85 x 88 mm |
| Material | silicon |
| Informații suplimentare | reutilizabile |
| Număr articol | 47415 |
| Mărime | 154 x 158 x 30 mm |
| Material | silicon |
| Informații suplimentare | reutilizabile |
| Număr articol | 47416 |
| Mărime | 96 x 54 x 108 mm |
| Material | silicon |
| Informații suplimentare | reutilizabile |
| Număr articol | 47417 |
| Mărime | 45 x 45 mm |
| Material | silicon |
| Informații suplimentare | reutilizabile |
| Număr articol | 47792 |
| Mărime | 58 x 75 x 68 mm |
| Material | silicon |
| Informații suplimentare | reutilizabile |
| Număr articol | 47806 |
| Mărime | 65 x 64 x 114 mm |
| Material | silicon |
| Informații suplimentare | reutilizabile |
| Număr articol | 47808 |
| Mărime | 80 x 77 x 105 mm |
| Material | silicon |
| Informații suplimentare | reutilizabile |
| Număr articol | 47809 |
| Mărime | 61 x 60 x 100 mm |
| Material | silicon |
| Informații suplimentare | reutilizabile |
| Număr articol | 47811 |
| Mărime | 74 x 109 mm |
| Material | silicon |
| Informații suplimentare | reutilizabile |
| Număr articol | 48074 |
| Mărime | 91 x 71 mm |
| Material | silicon |
| Informații suplimentare | reutilizabile |
| Număr articol | 48075 |
| Mărime | 70 x 92 mm |
| Material | silicon |
| Informații suplimentare | reutilizabile |
| Număr articol | 48076 |
| Mărime | 80 x 78 mm |
| Material | silicon |
| Informații suplimentare | reutilizabile |
| Număr articol | 48077 |
| Mărime | 130 x 73 x 167 mm |
| Material | silicon |
| Informații suplimentare | reutilizabile |
| Număr articol | 48080 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)