Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| Mărime | 13,2 x 6,3 x 8,3 cm |
| Material | silicon |
| Informații suplimentare | reutilizabile |
| Număr articol | 49270 |
| Greutate | 400 g |
| Informații suplimentare | a nu se topi în cuptorul cu microunde |
| Număr articol | 47902 |
| Mărime | 72 x 65 mm |
| Material | silicon |
| Informații suplimentare | reutilizabile |
| Număr articol | 47405 |
| în proiectare | de culoarea aurului roz |
| Mărime | 80 x 60 mm |
| Informații suplimentare | cu căpăcel metalic |
| Număr articol | 47433 |
| în proiectare | transparente |
| Mărime | 60 x 75 mm |
| Volum | 100 ml |
| Informații suplimentare | cu căpăcel din bambus |
| Număr articol | 47437 |
| în proiectare | lemn roz |
| Mărime | 13 x 100 mm |
| Informații suplimentare | setul conține 2 fitiluri din lemn și 1 suport metalic |
| Număr articol | 47449 |
| Mărime | 11,5 x 1 x 0,2 cm |
| Material | lemn brut |
| Număr articol | 47605 |
| Mărime | 160 x 140 x 35 mm |
| Material | silicon |
| Informații suplimentare | reutilizabile |
| Număr articol | 47785 |
| Mărime | 170 x 140 mm |
| Material | silicon |
| Informații suplimentare | reutilizabile |
| Număr articol | 47787 |
| Mărime | 235 x 170 mm |
| Material | silicon |
| Informații suplimentare | reutilizabile |
| Număr articol | 47790 |
| Mărime | 93 x 81 mm |
| Material | silicon |
| Informații suplimentare | reutilizabile |
| Număr articol | 47803 |
| Mărime | 55 x 42 x 148 mm |
| Material | silicon |
| Informații suplimentare | reutilizabile |
| Număr articol | 47810 |
| în proiectare | piatră naturală semiprețioasă Tumbled |
| Mărime | 8 - 12 mm |
| Greutate | 100 g |
| Locații | Uruguay |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 75 buc |
| Număr articol | 47951 |
| Mărime | 57 x 35 mm |
| Material | silicon |
| Informații suplimentare | reutilizabile |
| Număr articol | 48085 |
| Mărime | 95 x 42 mm |
| Material | silicon |
| Informații suplimentare | reutilizabile |
| Număr articol | 48089 |
| în proiectare | lemn roz |
| Mărime | 30 x 60 mm |
| Informații suplimentare | setul conține 2 fitiluri din lemn și 2 suporturi metalice |
| Număr articol | 48104 |
| Mărime | 20 x 14 x 4 cm |
| Informații suplimentare | setul conține ceară pentru lumânări, fitiluri și instrucțiuni ilustrate |
| Număr articol | 48270 |
| în proiectare | albastru pastel |
| Greutate | 10 g |
| Număr articol | 48317 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)