Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | galben |
| Mărime | 16 mm |
| Lățimea miezului | 3 mm |
| Număr articol | 44341 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 16 mm |
| Lățimea miezului | 3 mm |
| Număr articol | 44342 |
| în proiectare | portocaliu |
| Mărime | 16 mm |
| Lățimea miezului | 3 mm |
| Număr articol | 44343 |
| în proiectare | roz deschis |
| Mărime | 105 x 66 x 50 mm |
| Număr articol | 44344 |
| în proiectare | albastru pastel |
| Mărime | 105 x 66 x 50 mm |
| Număr articol | 44345 |
| Mărime | 20 x 12 mm |
| Material | lemn Schima Superba |
| Lățimea miezului | 9 mm |
| Număr articol | 45534 |
| Mărime | 17 x 16 mm |
| Material | lemn Schima Superba |
| Lățimea miezului | 9 mm |
| Număr articol | 45535 |
| Mărime | 16 x 10 mm |
| Material | lemn Schima Superba |
| Lățimea miezului | 3 mm |
| Număr articol | 45536 |
| Mărime | 18 mm |
| Material | lemn Schima Superba |
| Lățimea miezului | 4 mm |
| Număr articol | 45537 |
| în proiectare | turcoaz |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 46187 |
| în proiectare | turcoaz |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 46188 |
| în proiectare | de culoare cărămizie |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 46190 |
| în proiectare | de culoare cărămizie |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 46191 |
| în proiectare | de culoare cărămizie |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 46192 |
| în proiectare | de culoare cărămizie |
| Mărime | 12 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 46193 |
| în proiectare | maro |
| Mărime | 12 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 46199 |
| în proiectare | compostabile |
| Mărime | 5 x 5 mm |
| Informații suplimentare | 5000 buc, 3 plăcuțe |
| Număr articol | 46798 |
| în proiectare | transparent |
| Mărime | 16 x 14,5 cm |
| Informații suplimentare | pachetul conține 1 buc |
| Număr articol | 47368 |
| în proiectare | mix culori |
| Informații suplimentare | setul include mărgele, pandantive, bază metalică pentru bentiță, Elastomer 0,8mm și o foarfecă pentru copii |
| Număr articol | 47795 |
| în proiectare | mix culori |
| Mărime | 5 x 5 mm |
| Informații suplimentare | 220 buc, 1 plăcuță |
| Număr articol | 47941 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)